Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Детоксикація організму

Суть дієти: очистити організм від токсинів за допомогою дієтотерапії; нормалізувати роботу внутрішніх органів, зняти зайве навантаження на організм, поліпшити обмін речовин, усунути негативний вплив алергенів.

Організм людини від природи наділений функцією «самоочищення», тобто, природною детоксикацією. Але, часто, цього недостатньо для повноцінного очищення від токсинів, тому організм потребує додаткової допомоги, яку повною мірою надасть Detox-дієта.Спеціальна Detox-система харчування сприяє:

Як складається Ваша персональна дієта:

За допомогою Detox-дієти також можна позбутися почуття хронічної втоми – однієї з головних ознак надмірної кількості отруйних речовин в організмі, і від зовнішніх проявів дії токсинів на організм: ламкості волосся і нігтів, сухості шкіри, погіршення кольору обличчя, потемніння зубної емалі, справитися з такими неприємними симптомами як: порушення сну, нестійкий настрій, мігрені, біль у суглобах і м’язах, проблеми з травленням, набряки.

У «Дієт Центрі» Ви зможете пройти спеціальну дієтологічну терапію, що дозволяє очистити організм від токсинів. Здоровий набір продуктів і правильна організація харчування допоможуть впоратися з негативним впливом токсинів і природним шляхом вивести їх з організму. Для посилення ефективності дієтотерапії можуть бути використані медикаментозні і фізіотерапевтичні методи, що стимулюють природний процес детоксикації (регулярні заняття аеробними фізичними вправами, прийом спеціального вітамінно-мінерального комплексу і антиоксидантів, які прискорюють процес очищення організму).

Головне завдання програми детоксикації – оздоровити і очистити організм, але при цьому Detox-програма передбачає зниження надмірної ваги, якщо вона є у пацієнта. Саме жирова тканина накопичує багато токсинів, тому в будь-якому випадку правильне збалансоване харчування, на якому заснована Detox-програма, впливає на корекцію ваги.

Для кого рекомендована програма: програма «Детоксикація організму» універсальна в застосуванні і рекомендована всім людям, що проживають у великих містах, де забруднена вода, повітря наповнене вихлопними газами і хімічними відходами через нескінченний потік транспорту та викиди промислових підприємств. Такі «неякісні» повітря і вода «забруднюють» організм токсинами і отруйними речовинами. Ситуацію ускладнює і регулярне вживання продуктів харчування, що містять велику кількість пестицидів, консервантів і всіляких харчових добавок. Тому з постійною періодичністю необхідно приділяти увагу очищенню організму.

Програма детоксикації особливо необхідна людям, що мають шкідливі звички: алкоголь, куріння – найпоширеніші джерела токсинів.

Дана програма допоможе нормалізувати роботу органів травлення і всього організму також при тривалому медикаментозному лікуванні, особливо після прийому антибіотиків, які порушують мікрофлору організму.

Дану програму можна адаптувати для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання, виняток становлять цукровий діабет і серйозні серцево-судинні захворювання. Пацієнтам з такими діагнозами дієтологічна програма детоксикації протипоказана. Також Detox-терапія протипоказана в період вагітності та годування груддю.Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:

Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону Detox-харчування фахівці центру використовують спеціальну схему дієтологічного курсу, який включає:


Як часто проводяться консультації:

Детоксикаційна схема складається на період від 30 днів і більше. Тривалість програми залежить від стану здоров’я клієнта, його самопочуття. Враховується і наявність надмірної ваги. Якщо пацієнт потребує не тільки очищення організму і відновлення його функцій, але й корекції ваги, цей фактор враховується при складанні індивідуальної дієти і впливає на тривалість Detox-терапії.

У середньому програма розрахована на 2-3 місяці. Цього часу достатньо для того, щоб очистити організм від токсинів і наслідків негативного впливу на роботу внутрішніх органів, а також позбутися від надмірної жирової тканини.

Консультації з доктором-дієтологом проводяться щотижня. Це дозволить Вам вчасно отримувати відповіді на всі питання, що виникають в процессі дієтотерапії, а доктору – уважно спостерігати за тим, як Ваш організм адаптується до нових правил харчової поведінки, як реагує на ту систему харчування, яку передбачає Detox-терапія, і наскільки вона ефективна.

Іноді пацієнтам необхідно пройти додатковий підготовчий етап перед початком детоксикації організму, поступово виключаючи з щоденного раціону жирні, калорійні страви і планово переходити на здорову систему харчування, що складається в основному з рослинної їжі (овочів, фруктів, соків). Необхідність даного етапу Detox-терапії доктор визначає в індивідуальному порядку в залежності від стану здоров’я клієнта.

Для підтримки здоров’я курс Детоксикація організму рекомендується повторювати з постійною періодичністю, яка залежить від індивідуальних особливостей кожного клієнта.

Послуги1 місяць2 місяці3 місяці
Консультації дієтолога в клініці* тривалістю 20-30 хв.246
Консультації дієтолога по телефону* тривалістю 20 хв.246
Біоімпедансного діагностика123

* При кожній консультації доктор-дієтолог коригує раціон харчування і розробляє дієту на тиждень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн