Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

СМАЧНА ДІЄТА – Лікувальна

Разом до доброго самопочуття

Суть дієти: Правильне харчування – основа здоров’я та доброго самопочуття. Раціон, розроблений лікарем-дієтологом спеціально для Вас, допоможе перемогти хворобу та буде сприяти якнайшвидшому відновленню організму. Дієта будується на результатах клінічного обстеження пацієнта, з урахуванням особливостей та діагнозу. У нашій Клініці працюють лікарі, які спеціалізуються у потрібній Вам галузі медицини. Дітей приймає дієтолог-педіатр, дорослих – дієтолог-терапевт. Людей з проблемами ендокринної системи консультує дієтолог-ендокринолог, з порушеннями травної системи – дієтолог-гастроентеролог. Тих, хто активно займається спортом прийме спортивний лікар-дієтолог. Всі фахівці клініки мають вищу медичну освіту та є сертифікованими дієтологами. При необхідності Вам буде призначено медикаментозне лікування, спрямоване на усунення причин захворювання. Раціон, розроблений спеціально для Вас, підсилить ефект та сприятиме поліпшенню самопочуття. Лікар-дієтолог стане Вашим партнером на шляху до одужання.

Для кого рекомендована програма: для людей, що мають проблеми з ендокринною та серцево-судинною системою, проблеми травлення, подагри та інші захворювання, що вимагають особливого раціону харчування.
Обравши цю програму, Ви зможете:


Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:


На підставі зібраної інформації та з урахуванням Ваших побажань, щотижня буде складатися Ваша індивідуальна лікувальна дієта, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації за телефоном. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

Послуги

2 месяці

3 месяці

Консультації дієтолога в клініці 
*тривалістю 60 хв.

5

7

Консультації дієтолога телефоном
*тривалістю 20 хв.

4

6

Біоімпедансна діагностика

2

3

*При кожній консультації лікар-дієтолог коригує раціон харчування та складає дієту на тиждень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн