Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Мікробіом

Ефективна корекція ваги і оздоровлення організму на підставі аналізу мікрофлори кишечника.

Программа МикробиомПравильно харчуєтеся, але все одно набираєте зайві кілограми? Виникає відчуття, що кожен з’їдений шматочок відкладається на боках? Можливо, вся справа в мікрофлорі кишечника.

Мікробіота (мікрофлора) кишечника – найбільше співтовариство мікроорганізмів в нашому тілі. На кожен ген людини припадає 100 бактеріальних генів, які в сукупності формують мікробіом.

Значення стану кишкової мікрофлори для нашого організму важко переоцінити. Здорова мікрофлора виконує ряд найважливіших функцій: імуномодулюючу – допомагає знешкоджувати хвороботворні мікроорганізми, забезпечуючи наш імунітет; бере участь в процесі травлення, в розщепленні білків, жирів і частково вуглеводів, «допомагає» перетравленню продуктів, які наш організм не засвоює (наприклад, харчові волокна); впливає на регуляцію перистальтики кишечника. Нормальна мікрофлора здатна знешкоджувати багато токсичні речовини шляхом їх хімічної обробки за рахунок абсорбції і виведення; бере участь в синтезі вітамінів і стимулює зв’язок між травним трактом і мозком.

Нормальний стан мікробіоти (мікрофлори) також допомагає забезпечувати стійкість до стресів і залежить від нашого харчування. Бактерії кишечника впливають на психоемоційний стан через підтримку балансу гормонів і нейромедіаторів, які відповідають за наш настрій, мотивацію і харчову поведінку.

Науково доведено, що наявність одних бактерій допомагає зберігати стрункість, в той час як присутність інших «вичавлює» максимум калорій з їжі, зводячи «нанівець» всі спроби схуднути.

Програма «Мікробом» від DietCenter допоможе визначити ваш мікробіомний профіль, виявити «недружні» бактерії і скорегувати склад мікрофлори кишечника для ефективного зниження ваги і оздоровлення організму.

Для кого рекомендована програма:

Дієта з урахуванням аналізу мікробіоти рекомендована при:

  • низькій ефективності зниження ваги;
  • наборі і «стрибках» ваги при дієтичному харчуванні;
  • підвищеній тязі до висококалорійних продуктів;
  • необхідності відновлення після курсу антибіотиків;
  • порушення травлення, гастроентерологічних захворюваннях;
  • підвищеної стомлюваності, перепадах настрою;
  • алергічних реакціях, шкірних проблемах (сухість, висипання).

Як розробляється програма:

Мета програми – сформувати здоровий мікробіом кишечника, який буде сприяти нормалізації ваги і загального стану здоров’я. На підставі дослідження мікрофлори, розробляється спеціальний план харчування, який спрямований на очищення від «шкідливих» мікроорганізмів і збільшення різноманітності і чисельності корисної мікробіоти.

Діагностичний блок включає:


Підбір індивідуальної дієтичної моделі.
Мікробіомная дієта – основний інструмент у формуванні здорової мікрофлори. Від того, як ви харчуєтеся, безпосередньо залежить її різноманітність і чисельність.

В рамках програми фахівці DietCenter розробляють план харчування, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, стану здоров’я, що буде сприяти нарощуванню чисельності потрібних бактерій і формуванню здорової мікробіоти.

Фармакологічна супроводу дієти – керуючись даними аналізу мікрофлори кишечника доктор-дієтолог підбирає відповідні пре- і пробіотики для збільшення числа необхідних бактерій і створення сприятливого середовища для їх розвитку.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:


Як часто проводяться консультації

Тривалість програми розрахована на період 3 місяці. Консультації дієтолога за програмою «мікробом» проводяться кожні 2 тижні. Під час прийому доктор-дієтолог відзначатиме динаміку змін вашої ваги, самопочуття, на основі цих даних буде розроблено подальший персональний план харчування і раціон для досягнення цілей программи.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн