Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Імунний захист

Дієтологічна програма для активної профілактики респіраторних інфекцій та зміцнення імунітету.

Суть дієти:

 Імунна система організму – природний щит нашого тіла, який протистоїть чужорідним агентам (вірусам, бактеріям, грибкам, алергенам та ін.) в режимі 24/7 протягом всього нашого життя.

Імунна система людини працює як величезна карта пам’яті: при попаданні вірусних патогенних клітин організм фіксує їх, вчитися розпізнавати і боротися з ними. Чим здоровіше наша імунна система – тим ефективніше вона бореться з вірусами.

Для ефективної роботи імунної системи потрібно достатньо енергії і певних речовин, щоб виробляти клітини і ферменти, для цього необхідні вітаміни і мінерали.

Тому так важливо наше харчування – забезпечення в раціоні достатньої кількості поживних речовин, вітамінів і мінералів, включаючи вітаміни С, D, а також В6, В12, фолати, цинк, мідь, залізо, селен, необхідні амінокислоти і незамінні жирні кислоти.

В сучасних умовах, навіть за наявності новітніх препаратів і методик для боротьби з інфекціями, виникають ситуації, коли саме сильний імунітет є головною гарантією нашого здоров’я.

У DietCenter розроблена спеціальна програма харчування «Імунний захист», спрямована на зміцнення імунітету та підтримання здоров’я органів дихальної системи.

Рекомендації до проведення курсу:

Основне завдання цього курсу дієтотерапії – забезпечити організм необхідним ресурсом для зміцнення органів і тканин системи дихання і підвищення імунітету в цілому.

Дієта рекомендована:


Як складається дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування за програмою «Імунний захист» фахівці DietCenter використовують спеціальну схему дієтологічного курсу, що передбачає:


Зупинившись на цій програмі, ви зможете:

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн