Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Підтримка результату

Для підтримки ваги, високої мотивації до збереження результату і контролю основних показників після завершення курсу дієтотерапії.

 Суть програми:

Як зберегти результат після схуднення? Як зробити, щоб вага не повернулася після всіх докладених зусиль? Ці питання хвилюють кожного, хто боровся із зайвими кілограмами і здобув заповітну стрункість.

Перший рік після завершення курсу дієтотерапії є дуже важливим в плані утримання та стабілізації досягнутого результату, оскільки ризик повторного набору ваги досить високий.

Надмірна вага і ожиріння – це хронічне захворювання, схильне до рецидивів і прогресування. Людина із зайвою вагою потребує регулярного супроводу лікаря, особливо на початковому етапі – в перший рік після проходження програми зниження ваги.

Чому важливо контролювати і підтримувати досягнутий результат?

Імовірність повторного набору ваги виникає з кількох причин:

  1. Організм продовжує перебудовуватися. Разом зі зменшенням жирової маси тіла змінюється характер і інтенсивність обмінних процесів, знижуються енерговитрати організму.
  2. Може відбуватися повернення до колишніх харчових звичок, які супроводжували людину тривалий період, при цьому порушується режим харчування і дотримання рекомендацій. Крім того, непередбачені і стресові ситуації можуть також стати причиною «зриву» і повернення до «старого» типу харчування.
  3. Після досягнення бажаного результату мотивація до дотримання рекомендацій з харчування значно знижується. У той же час кількість гастрономічних спокус стає дедалі більше – нове меню в улюбленому ресторані, зустрічі з друзями, свята і застілля, продуктові новинки та ін.

В результаті – перший рік після успішного завершення курсу дієтотерапії стає критичним в плані підтримки здорової ваги і збереження мотивації до подальшого вибудовування нового способу життя і правильного харчування.

Для запобігання таких ситуацій і утримання досягнутого результату в DietCenter розроблена програма «Підтримка результату» з регулярними консультаціями лікаря-дієтолога і контролем основних параметрів, включаючи діагностику складу тіла.


Для кого рекомендована програма:

Програма «Підтримка результату» рекомендована пацієнтам DietCenter, що успішно завершили дієтологічний курс корекції і стабілізації ваги.

Показання до застосування програми:


Програма контролю результату дозволить:


Як часто проводяться консультації:

Програма «Підтримка результату» розрахована на 3-6 місяців і передбачає щомісячні консультації лікаря-дієтолога з проведенням контрольних замірів і аналізу складу тіла.

Далі після отримання стабільного результату утримання ваги і виконання рекомендацій контрольні зустрічі проводяться 1 раз на 6 місяців.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн