Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма харчування у відпустці «Все включено»

Програма для попередження набору ваги на відпочинку

Программа Все включеноСуть програми: поїхати у відпустку або подорож, познайомитися з кулінарними традиціями нових країн, дозволити собі смачну їжу, десерти і напої, при цьому зберегти стрункість, повернутися додому без зайвих кілограмів – ці можливості дає нова програма DietCenter «Все включено».

Набір ваги під час відпочинку – поширена проблема, причому мова може йти не про пару зайвих кілограмів, збільшення ваги за час відпустки може сягати значних цифр, іноді зводячи нанівець весь результат курсу дієтотерапії. Особливо це актуально для формату відпочинку, де передбачено харчування по системі «шведський стіл» або «все включено». При неконтрольованому вживанні кількості їжі та напоїв відбувається різке збільшення маси тіла.

Для попередження набору ваги, підтримки гарного самопочуття в період відпустки в DietCenter розроблена нова дієтологічна програма «Все включено».

Програма складається з двох етапів. На першому етапі доктор дієтолог розробляє рекомендації, з інформацією яким чином побудувати раціон харчування в період знаходження на відпочинку, щоб запобігти набору ваги. При цьому мова не йде про серйозні обмеження під час відпочинку.

Фахівці DietCenter підготують план харчування і варіанти меню, де буде вказано, які страви і в яких кількостях можна собі дозволити на сніданок, обід і вечерю. Рекомендації з харчування та меню на час відпочинку будуються з урахуванням регіону або країни, де планується відпустка, і місцевих кулінарних традицій.

У «відпускному» меню можуть бути присутніми місцеві десерти, екзотичні страви, алкогольні напої. Вказується максимально допустима протягом доби кількість того чи іншого продукту або напою, щоб зберегти здоровий баланс. Також видаються рекомендації щодо харчування в дорозі.

Програма передбачає можливість призначення препаратів – добавок, які пригнічують ліпогенез (утворення жирової тканини), що допомагає запобігти набору ваги під час відпочинку або звести ці процеси до мінімуму. Препарати безпечні і не мають серйозних протипоказань до застосування.

Друга частина програми – коригувальний етап – розробка дієти, яка складається після повернення з відпустки. Ця частина програми виконує дві важливі задачі: допомагає адаптувати організм до зміни харчування, нормалізувати підвищений апетит і усунути надмірні жирові відкладення.

Дієта коригуючого етапу також допоможе вивести надмірну рідину, накопичення якої може відбуватися в результаті зміни клімату, режиму і раціону харчування (вживання алкоголю, солодощів), і може бути причиною набору зайвих кілограмів.

Для кого рекомендована програма : для людей, які планують поїздку на відпочинок і хотіли б уникнути значного збільшення ваги за час відпустки.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:


Як часто проводяться консультації:

Перед поїздкою на відпочинок проводитися перша консультація фахівця DietCenter, на якій будуть видані індивідуальні рекомендації з харчування та варіанти меню на час поїздки з урахуванням тривалості відпустки і країни.

Після завершення відпустки проводиться повторна консультація, за результатами якої буде розроблено індивідуальне коригуюче меню, спрямоване на нормалізацію ваги. Тривалість другого етапу програми – 2 тижні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн