Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Харчова незалежність

Повернути здорові відносини з їжею, навчитися контролювати апетит, керувати емоціями і своєю вагою

Программа Пищевая независимость

Харчова залежність – поширене порушення харчової поведінки, коли їжа вживається не тільки для вгамування фізичного голоду, але і так званого «емоційного голоду», стає засобом, що дозволяє впоратися з негативними емоціями, поліпшити настрій і отримати задоволення.

Харчова залежність виражається в споживанні їжі, в кількості що перевищує потреби організму, коли їжа несвідомо стає головним джерелом позитивних емоцій, а не засобом підтримки життєдіяльності організму.

Ознаки переїдання знайоми багатьом, але мало хто надає їм серозного значення, поки переїдання не набуває виражених наслідків у вигляді зайвої ваги, захворювань серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, діабету, гіпертонії, проблем шлунково-кишкового тракту та ін.

Людина не може не їсти – це фізіологічна потреба, в цьому головна небезпека харчової залежності, на відміну від інших видів залежності.

Виникає замкнене коло: залежність від позитивних емоцій – їжа як джерело задоволення – хімічна залежність від їжі – набір ваги.

Харчова залежність може бути вагомим чинником у розвитку ожиріння. Але люди з нормальною вагою також можуть страждати харчової залежністю. Тіло може до певного моменту справлятися із зайвими калоріями або люди можуть збільшувати свою фізичну активність, щоб компенсувати переїдання.

Справитися з харчовою залежністю, навчитися контролювати свій апетит, запобігати переїданню, зривам під час дієти допоможуть фахівці DietCenter і програма «Харчова незалежність».

Проблема зайвої ваги полягає не тільки в розмірі шлунку. Наші дії на 90% продиктовані роботою мозку.

Харчова залежність розвивається внаслідок порушень психічного стану та компенсації цих станів вживанням їжі. Це відбувається за рахунок певного хімічного впливу їжі на мозок.

Дана залежність пов’язана з впливом певних нейромедіаторів (адреналіну, дофаміну, серотоніну та ін.) – біологічно активних речовин, за допомогою яких здійснюється передача електрохімічного імпульсу від нервової клітини між клітинами нервової системи.

Їжа стимулює ряд хімічних реакцій в головному мозку, наприклад, вироблення дофаміну. Людина відчуває задоволення від з’їденого, насправді обумовленого припливом дофаміну до нейронних шляхів системи винагороди в головному мозку.

Недостатня кількість будь-якого з нейромедіаторів може викликати різноманітні порушення.

Існують різні типи переїдання (компульсивне, імпульсивне, компульсивно-імпульсивне, тривожне і ін.), Кожен з них пов’язаний з дисбалансом певних нейромедіаторів. Стимулювання утворення необхідних нейромедіаторів допомагає впоратися з переїданням і харчовою залежністю.

У складі програми:

Програма спрямована, в першу чергу, на нормалізацію харчової поведінки, на вироблення здатності контролювати себе, допомагає навчитися самостійно керувати емоціями і вагою.

За допомогою спеціального тестування визначається тип харчової залежності, після чого розробляється індивідуальна програма лікування і відповідний раціон харчування.

Діагностика причин переїдання дозволяє визначити нейромедіатори, недолік яких потрібно компенсувати (серотоніну, дофаміну, гомоаміномаслянной кислоти і ін.).

Кожен тип порушень вимагає специфічного харчування, яке буде стимулювати утворення певних нейромедіаторів. З цією метою одні продукти виключаються з меню, інші вводяться. Наприклад, при нестачі серотоніну, в раціоні збільшується кількість продуктів, що містять триптофан.

Програма передбачає прийом препаратів, які необхідні для поліпшення роботи мозку і контролю апетиту.

Доктор-дієтолог також дасть рекомендації щодо фізичної активності та корекції способу життя.


Для кого рекомендована програма

Програма рекомендована тим, хто зіткнувся з проблемою харчової залежності, складнощами контролю апетиту, а також для людей, яким важко дотримуватися дієти, що мають негативний досвід «зривів» і повернення ваги.

Показання для програми:


Основні ефекти програми

Програма дозволяє:

Програма передбачає допомогу психолога, яка дозволить легше подолати порушення харчової поведінки, «переналаштувати» організм без стресу.

Тривалість лікування становить 1 місяць, але при необхідності курс дієтотерапії може бути продовжений до досягнення стабільного результату.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн