Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Перезавантаження


Позбутися зайвої ваги – мета звернення більшості наших клієнтів.

Однак, процес збереження досягнутого результату не менш важливий і також вимагає роботи над собою, як і процес досягнення поставленої мети – зниження ваги.

Набір ваги після закінчення курсу дієтотерапії може бути спровокований харчовими зривами під час святкових днів, відпустки або стресовими ситуаціями, зміною стану здоров’я, а також поступовим поверненням до старих харчових звичок.

Для профілактики цих станів і запобігання набору ваги в DietCenter розроблений новий вид дієтологічних програм – «Перезавантаження».

Програма працює з усіма причинами повернення ваги і за 4 тижні повертає на шлях до стрункості.

Спеціальне меню дозволяє «перезавантажити» обмін речовин для природного зниження ваги і допомагає закріпити здорові харчові звички.

4 тижні корекції харчування за розробленим персональним меню будуть стимулювати обмін речовин, допоможуть відкоригувати вагу і сприятимуть поверненню до адекватного режиму харчування.

Програма включає: консультації лікаря-дієтолога, діагностику складу тіла, розробку дієти для “перезавантаження” метаболізму, при необхідності можуть бути призначені препарати для стимулювання обміну речовин.

Для кого рекомендована програма: Програма «Перезавантаження» рекомендована для людей, які успішно пройшли курс дієтотерапії в DietCenter, але через деякий час зіткнулися з проблемою утримання ваги.

Застосування програми буде ефективно при наборі ваги після закінчення курсу дієтотерапії до 10 кілограм, показана також при «зривах» і наборі ваги після свят і відпустки. Програма є ефективною профілактикою повернення ваги після закінчення курсу дієтотерапії.

Дана програма має особливості призначення. Призначається жінкам з нормальним регулярним циклом на початку менструального циклу. Призначення в інший період не буде ефективним.

Протипоказаннями до призначення даної програми для жінок є:

Для чоловіків протипоказанням до даної програми є:

Програму рекомендовано проходити один раз на рік після закінчення курсу дієтотерапії і стабілізації результату.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:


Тривалість курсу становить 4 тижні, з контролем результату через 8 тижнів. Після закінчення даної програми може призначатися лікування згідно показань за іншими схемами і програмами.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн