Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

СМАЧНА VIP ДІЄТА

Найкраща інвестиція – це інвестиція у своє здоров’я

Суть дієти: максимально ефективна програма, яка дозволяє отримати бажаний результат у найкоротший термін. З Вами працюватиме один з провідних лікарів-дієтологів клініки “Дієт Центр”.

Програма «Смачна VIP дієта» – це комплекс, спрямований на ефективне зниження ваги за допомогою індивідуально розробленого раціону харчування, оздоровлення організму, при необхідності, на лікування та усунення проблем, які спричинили зміну ваги.

Фахівці клініки “Дієт Центр” будуть надавати вам постійну підтримку на шляху досягнення результатів. Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію та вичерпну відповідь на всі поставлені запитання.

Для кого призначена програма: для людей, які звикли до виняткової якості та максимальної уваги, які прагнуть отримати найкращий результат та впевнені у досягненні поставлених цілей. Для тих, хто хоче ефективно зменшувати вагу, зберігаючи досягнутий результат назавжди.
Обравши цю програму, Ви отримаєте:
Як складається Ваша персональна VIP дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

В індивідуальній розмові провідний лікар-дієтолог збере всю необхідну інформацію про Ваш спосіб життя, режим та спортивні навантаження, перенесені захворювання та т.ін. Обов’язково візьме до уваги характерні тільки для Вас вподобання в їжі, в тому числі, харчування на роботі, вдома, на відпочинку. На підставі зібраної інформації та з урахуванням Ваших побажань, щотижня буде складатися Ваша індивідуальна дієта, яка містить набір конкретних і зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі..
Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з провідним лікарем-дієтологом клініки Дієт Центр буде проводитись щотижня. При відвідуванні Вами клініки лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню.

Послуги

2 місяці

3 місяців

Консультація провідного лікаря-дієтолога “Дієт Центра” в клініці
*тривалістю 20 хв.

9

13

Біоімпедансна діагностика

2

3

*При кожній консультації лікар-дієтолог коригує раціон харчування та складає дієту на тиждень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!