Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Закріплення результату

Програма збереження досягнутого результату
Останній крок на зустріч здоровому майбутньому!

Суть програми: Зайва вага залишилась десь далеко позаду і їй немає місця у Вашому сьогоденні, а тим більше у майбутньому! Ви попрацювали на славу та отримали заслужену винагороду у вигляді здорового оновленого організму та підтягнутої фігури, про що Ви так давно мріяли! Безумовно, досягнутий результат – це предмет Вашої гордості! Але після того, як вага прийшла у норму та стала відповідати Вашим очікуванням, необхідно пройти ще один не менш важливий, ніж сам процес позбавлення від зайвих кілограмів, завершальний етап схуднення – стадію закріплення та збереження досягнутого результату. Пройшовши її, та успішно засвоївши основи правильного харчування, Вас більше не буде хвилювати питання надмірної ваги. Ця тема буде для Вас вирішеною та закритою! «Програма збереження досягнутого результату» – це Ваша контрольна робота, де у Вас з’явиться можливість продемонструвати засвоєні знання щодо правильного, здорового, збалансованого харчування та готовність самостійно управляти своїми харчовими звичками.

Для кого рекомендована програма:
Ця програма є універсальною та необхідна всім (незалежно від статі, віку, фізичної форми, кількості скинутих кілограмів, співвідношення в організмі жирової та м’язової тканин і т.п.), хто боровся із зайвою вагою. Як і будь-яка інша дієтологічна програма, вона передбачає Вашу злагоджену роботу з лікарем-дієтологом. На фінальній стадії схуднення Вашим завданням стає засвоєння усіх правил та тонкощів складання щоденного раціону харчування для того, щоб надалі Ви мали змогу обходитись без допомоги кваліфікованого дієтолога, та при цьому, тримати свою вагу в нормі. Тобто, простіше кажучи, Ви повинні засвоїти одну незаперечну аксіому: відсьогодні здорове харчування стане постійною невід’ємною частиною Вашого життя.
Програма збереження отриманого результату дозволить Вам:

Як складається персональна дієта на етапі закріплення:

Основа кожної дієтологічної програми здорового харчування та комфортного зниження ваги, розробленої за унікальною методикою доктора-дієтолога Бровко Д.О. – це індивідуально підібрана система правильного харчування, яка складається з урахування потреб організму та стану здоров’я людини! Це правило поширюється й на фінальну фазу схуднення – «Програму збереження досягнутого результату», рекомендовану для всіх, хто здобув перемогу над зайвою вагою. Дотримуючись правильної дієти, Ви не відчуваєте фізичного та психологічного дискомфорту, тому що завдяки індивідуальній структурі харчування, яка повністю відповідає саме Вашим потребам, організм непомітно адаптується до змін, які відбуваються в культурі Вашої харчової поведінки. Саме за таким принципом кваліфікований лікар-дієтолог буде складати для Вас персональну дієту на період проходження Вами «Програми збереження досягнутого результату». Крім того, ця програма спрямована на те, щоб допомогти Вам навчитися самостійно складати для себе раціон харчування, який вже присутній у Вашому житті та буде доведений до автоматизму.

По успішному закінченню лікування надмірної ваги, Ви отримаєте методичну літературу, використовуючи яку зможете продовжувати дотримуватися правил здорового харчування. А за таблицями, де вказана енергетична цінність кожного продукту, формувати для себе, згідно потреб та стану здоров’я, правильне збалансоване меню.

Як часто проводяться консультації:

Тривалість програми збереження досягнутого результату орієнтована на 4 тижні, але може бути рекомендовано продовження, залежно від результатів першого місяця та ваших індивідуальних особливостей.

Протягом перших чотирьох тижнів програми у вас буде 2 консультації та діагностика у DietCenter. На першій консультації лікар розробить для вас меню для стабілізації результату на два тижні. Другі два тижні програми кардинально відрізнятимуться – у Вас буде завдання самостійно складати для себе щоденний раціон.

Ви отримаєте методичну літературу, яка допоможе у цьому, а також харчовий щоденник, в якому ви будете фіксувати докладно своє меню і питання до лікаря на наступну консультацію.

Після закінчення чотирьох тижнів програми лікар проведе діагностику складу тіла, для оцінки змін в організмі, проаналізує харчовий щоденник, проведе «роботу над помилками», якщо такі будуть, ви отримаєте відповіді на запитання.

Якщо на цьому етапі ви будете готові до переходу на самостійне харчування, лікар запропонує вам завершити програму та продовжити самостійно формувати раціон, з урахуванням отриманих знань та навичок у DietCenter.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн