Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Юніор

Правильне харчування з дитинства – основа здорового майбутнього!

Суть дієти: дитячий організм вимагає особливого підходу до раціону харчування, у зв’язку з тим, що відбувається формування всіх його систем. Важливо не тільки збалансувати харчування таким чином, щоб воно повною мірою відповідало усім потребам дитячого та підліткового організму, але й допомогало сформувати правильні харчові звички, які є запорукою міцного здоров’я та доброї фізичної форми у майбутньому. Від того, як дитина харчується у період зростання, буде залежити його стан здоров’я протягом усього подальшого життя. Небезпечним є не тільки дефіцит харчування, але й надлишок – якщо у дорослих ожиріння виникає внаслідок збільшення розміру жирових клітин, то у дітей – у збільшенні їх кількості, яке створює додаткові труднощі для успішного лікування цієї патології. Дієтолог-педіатр складає дієту для дітей та підлітків з урахуванням усіх особливостей та потреб їх вікової групи.

Для кого рекомендована програма: для дітей та підлітків віком від 5 до 16 років, здорових та з наявністю різних патологій.
Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації та з урахуванням Ваших побажань, Вашої дитини щотижня буде складатися індивідуальна дієта, яка містить в собі набір конкретних та зрозумілих страв, що містять необхідний набір вітамінів і мікроелементів для зростання дитячого організму, та персональний графік прийому їжі.
Як часто проводяться консультації

Спілкування Вашої дитини з лікарем-дієтологом проводиться щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації по телефону. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін ваги малюка та складатиме індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами або Вашою дитиною по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн