Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Вага +

Дієтологічна програма для набору ваги

Суть дієти: однією з причин звернення за допомогою до лікаря-дієтолога можуть бути проблеми з дефіцитом маси тіла. Часом набрати відсутні кілограми складніше, ніж позбутися надмірної ваги.

Причиною цьому можуть бути серйозні захворювання ендокринної системи чи системи травлення, та інші патології, які сприяють неконтрольованій втраті ваги і «блокують» процес відновлення оптимальної маси тіла.

Без усунення причин дану проблему не вирішити. Тому фахівці медичного дієтологічного центру проводять повне обстеження організму клієнта для встановлення точного діагнозу, визначення оптимальної маси тіла і призначення ефективного лікування.

З урахуванням фізіологічних особливостей організму пацієнта і наявності тієї чи іншої патології, доктор-дієтолог складає індивідуальну дієтологічну програму, яка сприятиме правильному плановому набору ваги. При цьому меню дієти складається з урахуванням смакових вподобань пацієнта та особливостей його організму. Раціон харчування різноманітний і збалансований, складається з продуктів, які легко засвоюються, але при цьому мають високу енергетичну цінність, насичуючи організм необхідною кількістю «здорових» калорій.

Використовуючи дієтологічну програму «Смачна дієта – Набір ваги», можна відновити роботу внутрішніх органів, позбавитися від хронічних захворювань або знизити їх вплив на організм, відновити оптимальну масу тіла, що і є головним завданням даної програми.

Для кого рекомендована програма: Дієтологічна програма «Вага +» розроблена для людей, які мають дефіцит маси тіла, що виник в результаті загострення або розвитку тієї чи іншої патології. Також програма набору ваги може використовуватися в якості реабілітаційного курсу в післяопераційний період, для якого характерні відсутність апетиту і втрата ваги. «Смачна дієта – Набір ваги» може використовуватися і при незначній корекції маси тіла клієнтів, які хочуть завжди бути у відмінній формі, мати стабільну вагу, убезпечити себе від неконтрольованих «стрибків», харчуючись смачними і корисними продуктами.
Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

Як часто проводяться консультації:

Консультації з лікарем-дієтологом проводяться щотижня. Особисті зустрічі чергуються з консультаціями в телефонному режимі. Це дозволить Вам вчасно отримувати відповіді на всі питання, що виникають в ході дієтотерапії, а лікарю – оцінювати ефективність використовуваної методики і динаміку зміни Вашої ваги. Раз на два тижні доктор буде коригувати раціон харчування з урахуванням Ваших побажань і потреб організму. При необхідності кількість консультацій може бути збільшено.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн