Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Офісна

СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА КОРЕКЦІЇ ВАГИ ДЛЯ ЗАЙНЯТИХ ЛЮДЕЙ З ІНТЕНСИВНИМ ГРАФІКОМ РОБОТИ І ЖИТТЯ. ЗНИЖЕННЯ ВАГИ, ЗДОРОВЕ І ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ – З МІНІМАЛЬНИМИ ВИТРАТАМИ ЧАСУ.

Суть дієти: Швидкий ритм життя, висока зайнятість, напружений робочий графік часто зумовлюють брак часу і сил на здоровий спосіб життя, достатню рухову активність і повноцінне харчування.

Це стає причиною підвищеної стомлюваності, зниження імунітету, які, в свою чергу, ведуть до виникнення проблем зі здоров’ям, фігурою і психологічного дискомфорту. Набір ваги і ризик розвитку ожиріння – поширені наслідки такого способу життя. Тому нормалізація харчування є обов’язковою для збереження фізичного та психологічного здоров’я і ​​працездатного стану.

У DietCenter розроблена дієтологічна програма для людей з інтенсивним ритмом життя і робочим графіком. Смачна дієта «Офісна» спрямована на ефективну корекцію ваги за допомогою індивідуально розробленого раціону в умовах харчування поза домом, в офісі.

Основна мета програми – забезпечити дієтичний раціон і комфортне схуднення з мінімальними витратами часу, пошуком індивідуальних рішень для організації харчування в кожному конкретному випадку.

Програма дозволяє забезпечити здорове і повноцінне харчування, використовуючи мінімум часу на приготування їжі, придбання продуктів; застосовуючи в дієті прості продукти (розширюючи перелік продуктів, які не потребують приготування), нескладні в приготування страви і їх комбінації, включаючи готові страви або комплекси з офісної їдальні, кафе або ресторану.

Дієтологічна програмами «Офісна» дозволяє корегувати вагу та економити час на приготування їжі, оптимізувавши набір інгредієнтів і страв; забезпечує збалансоване меню, з необхідними поживними речовинами і мікроелементами, а також рівномірний розподіл прийомів їжі протягом робочого дня для запобігання почуття голоду та переїдання.

Для розробки персональної програми «Офісна» можуть застосовуватися такі варіанти організації дієтичного раціону і їх комбінація:

1. Підбір дієтичних продуктів і страв, простих в приготуванні (або таких, що не потребують приготування і великої кількості інгредієнтів), які підходять для харчування поза домом, в офісі і не вимагають розігріву.

Даний варіант також передбачає прості, швидкі в приготуванні продукти і страви, які можна використовувати в різних комбінаціях протягом декількох днів.

Під час планування дієти враховується, щоб страви не були надмірно ароматні, з метою уникнення можливих запахів в офісі, а також не втрачали корисних властивостей при розігріві.

2. Особливістю програми є можливість включення в меню бутербродів з корисними інгредієнтами, що особливо зручно для прийому їжі поза домом, в офісі.

3. Програма може бути адаптована і включати страви з меню їдальні, кафе або ресторану для харчування під час робочої перерви.
Програма дозволить відкоригувати вагу, організувати час на здорову і збалансовану їжу, навіть в насиченому життєвому графіку, а також оптимізувати процес купівлі продуктів. Це також буде сприяти економії часу і сил, і забезпечувати впевненість, що Ваше харчування і здоров’я під контролем.

При зверненні в DietCenter лікар дієтолог розробить для Вас індивідуальну програму, що сприятиме комфортному зниженню ваги.
Збалансоване харчування, включення необхідних речовин, вітамінів і мікроелементів, дозволить не тільки отримати гарну фігуру, але і запобігти виникненню захворювань, пов’язаних з інтенсивними навантаженнями, стресами, нерегулярними прийомами їжі і сидячим способом життя.

Для кого рекомендована програма використання програми буде ефективно для ділових, зайнятих людей, що більшу частину часу проводять в офісі, на роботі, яким складно дотримуватися дієтичного раціону через відсутність часу на планування здорового меню, придбання продуктів і приготування їжі.

Дотримуючись індивідуальної дієтологічної програми, Ви зможете повноцінно і регулярно харчуватися на роботі і вдома, знизити вагу без почуття голоду і стресу для організму, що сприятиме загальному оздоровленню і поліпшенню самопочуття.
Дієтологічна програма «Офісна» не рекомендується людям, що потребують за станом здоров’я спеціального лікувального харчування, зокрема хворим на цукровий діабет.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:
Як розробляється Ваша персональна Офісна дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування, фахівці DietCenter:

На підставі зібраної інформації і з урахуванням Ваших побажань, кожні два тижні буде розроблятися Ваша індивідуальна дієта, на кожен день і на кожний прийом їжі, з зазначенням найменування та кількості конкретних страв і продуктів, а також персональний графік прийому їжі.

Як часто проводяться консультації:

Ваше спілкування з доктором буде проводитися кожні два тижні. Один раз в два тижні доктор-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, самопочуття, складати Ваш індивідуальний графік харчування і раціон, відповідати на питання, що виникли; при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн