Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

СМАЧНА ДІЄТА – Максі

Худніть із задоволенням!

Суть дієти: дієта розрахована на зниження великих обсягів ваги. Програма Максі – це комплекс дій, спрямованих на комфортне схуднення за рахунок жирової маси тіла без шкоди для здоров’я та психологічних стресів. Комплекс включє в себе дослідження стану Вашого організму, виявлення та усунення причин, що призвели до надмірної ваги, розробку індивідуальної програми схуднення, консультації психолога, який буде допомагати Вам адаптуватися до нового, здорового способу життя. Ви не просто схуднете, Ви – оздоровитесь! Піде зайва вага – підуть проблеми, які не дозволяли Вам жити насиченим повноцінним життям. Ви відчуєте на собі всі переваги здорового способу життя, а відчувши його, зможете зберегти отримані результати протягом життя.

Для кого рекомендована програма: для активних людей, які прагнуть схуднути на 10-15 кг, поліпшити самопочуття, стати бадьорими та енергійними, при цьому, зберегти отриманий результат назавжди.
Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі отриманої інформації та з урахуванням Ваших побажань, щотижня буде складатися Ваша індивідуальна дієта, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.
Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації за телефоном. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

Послуги

4 місяці

5 місяців

Консультації дієтолога в клініці *тривалістю 20 хв.

9

11

Консультації дієтолога телефоном *тривалістю 20 хв.

8

10

Біоімпедансна діагностика

4

5

**При кожній консультації лікар-дієтолог коригує раціон харчування та складає дієту на тиждень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Пройти тест«Отримай персональну програму харчування від дієтолога онлайн або в клініці»