Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Light

Худніть із задоволенням!

Суть дієти: лікар-дієтолог розробляє для Вас індивідуальний раціон харчування. Кожного тижня Ви отримуєте дієтичне меню, в яке входять Ваші улюблені продукти, але в тих пропорціях та поєднаннях, які приведуть до зниження ваги. Ви не будете голодувати! Навпаки, ви будете харчуватися регулярно та смачно. Ви з комфортом позбавитесь від зайвих кілограмів. Завдяки регулярним консультаціям лікаря-дієтолога Ви довідаєтесь про основні принципи здорового харчування, у Вас з’явиться звичка харчуватися правильно. В результаті, зайва вага піде, а всі переваги здорового способу життя залишаться. Ви відчуєте покращення Вашого самопочуття та, як наслідок, якості життя.

Для кого рекомендована програма: для активних людей, які прагнуть схуднути на 10-15 кг, поліпшити самопочуття, стати бадьорими та енергійними, при цьому, зберегти отриманий результат назавжди.
Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації та з урахуванням Ваших побажань, щотижня буде складатися Ваша індивідуальна дієта, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.
Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації за телефоном. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн