Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Преміальна

ПРЕМІУМ ПОСЛУГА КОРЕКЦІЇ ВАГИ. МАКСИМАЛЬНИЙ ВИБІР І КОМФОРТ ДІЄТИ. МІНІМУМ РАМОК І ОБМЕЖЕНЬ. МАКСИМУМ ЕФЕКТУ.

Суть дієти: максимально комфортна дієта, що забезпечує досягнення бажаного результату в найкоротшій період без істотних обмежень пацієнта у виборі продуктів і страв, послідовності і частоти їх застосування, з переважним збереженням звичного стилю харчування і улюбленої їжі у дієтичному раціоні.

Смачна дієта “Формат Преміальний” нова авторська розробка DietCenter Клініки доктора Бровко Д.О. Це новий підхід в дієтології, унікальний комплекс, спрямований на ефективну корекцію ваги за допомогою персонального раціону, що найбільш повно задовольняє звичні вподобання в їжі.

Дієта “Формат Преміальний” – гнучка і зручна програма, що дає можливість пацієнту отримувати максимальну свободу у виборі страв і напоїв, у тому числі і алкогольних; можливість харчування в кафе і ресторанах, включення в дієтичний раціон спеціального харчування у відпустці, відрядженні, в літаку та ін., зберігаючи високу ефективність і динаміку зниження ваги.

Дієта в даному форматі передбачає нелінійну, варіабельну схему дієтотерапії. Тобто методика побудови даної дієти дозволяє в залежності від побажань пацієнта на кожен день курсу дієтотерапії проводити розрахунок раціону, індивідуальної калорійності, можливості включення бажаних інгредієнтів і страв, щоденну адаптацію схеми лікування до певних персональних побажань.

Нова авторська розробка Бровко Д.О. дозволила вивести методику корекції ваги на новий рівень, який дає можливість звести до мінімуму рамки і обмеження, забезпечуючи ще більш високий ступінь комфорту на курсі дієтотерапії, значно знижуючи необхідність і період адаптації організму до дієти.

При створенні дієти “Формату Преміальний”, як і для розробки інших персональних дієт, проводиться розрахунок необхідних поживних речовин, складу продуктів і калорійності з урахуванням індивідуальних показників, стану здоров’я, життєвого стилю, вподобань в їжі та інших індивідуальних особливостей.

Крім цих параметрів, значна роль у формування раціону харчування і схеми лікування дієти “Формату Преміальний” відводиться персональним побажанням пацієнта – вони стають багато в чому визначальними.

На кожен день дієтотерапії може застосовуватися відмінна від попереднього дня схема лікування, необхідна для корекції ваги; таким чином, щоб максимально врахувати побажання на кожен день, і навіть, на конкретний прийом їжі.

Новий формат дозволяє враховувати буквально всі персональні особливості, які раніше було важко враховувати при розробці плану лікування: специфічні вподобання в їжі і напоях, бажання харчуватися певними групами продуктів або, навпаки, їх виключення (наприклад, переважання білкової або вуглеводної їжі), специфіку та інтенсивність спортивних занять, гормональний статус і навіть фазу менструального циклу у жінок. Це дає можливість реалізовувати відповідні побажання в дієтичному меню для гармонізації самопочуття і настрою.

Тобто в дієті “Формату Преміальний” врахування індивідуальних особливостей і вподобань – максимізоване, список продуктів, напоїв і страв, які можливо включити в дієту і частота їх застосування – значно розширений.

Контроль плану лікування дієти “Формат Преміальний” буде здійснюватися автором методу, науковим керівником мережі дієтологічних центрів DietCenter Бровко Д.О.

Для кого призначена послуга: для людей, які хотіли б відкоригувати вагу, але при цьому забезпечити максимальну комфортність курсу дієтотерапії; високу свободу у виборі продуктів і страв, задоволення звичних вподобань в їжі, із збереженням в раціоні більшості улюблених страв, продуктів і їх поєднань.
Зупинившись на цій програмі, Ви зможете отримати:
Як розробляється Ваша персональна VIP-дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці DietCenter:

На підставі зібраної інформації, з урахуванням Ваших побажань, буде розроблятися Ваша індивідуальна дієта, на кожен день і на кожний прийом їжі, з зазначенням найменування та кількості конкретних страв, а також персональний графік прийому їжі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн