Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

СМАЧНА ДІЄТА Душевна рівновага

У гармонії з душею та тілом

Суть дієти: Ви намагаєтесь знизити свою вагу, проте не можете впоратися із неконтрольованою тягою до їжі? Ви звикли «заїдати» свої проблеми? Вам не допомагає жодна дієта та фізичні вправи? Ви не можете розібратися, чому вага не йде? Ви прагнете душевної рівноваги та намагаєтесь дотримуватись здорового способу життя? Клініка доктора Бровко “Дієт Центр” рекомендують Вам програму «СМАЧНА ДІЄТА – Душевна рівновага», у якій Ви зможете отримати професійну психологічну підтримку від кваліфікованого психолога та індивідуальну Смачну дієту, що сприяє комфортному зниженню ваги без стресів для організму, від досвідченого лікаря-дієтолога.

У рамках цієї програми наш психолог допоможе Вам з’ясувати причини збільшення ваги, надасть практичні поради щодо вирішення хвилюючих життєвих питань, а також правильно промотивує Вас на схуднення. При цьому, лікар-дієтолог розробить персональну дієту, яка буде максимально відповідати потребам Вашого організму, враховувати Ваші харчові вподабання та індивідуальні особливості.

Дотримуючись індивідуальної системи харчування, Ви захищаєте свій організм від негативного впливу «шкідливих» продуктів, при цьому, отримуєте змогу комфортно та «Смачно» зменшити вагу, що сприяє не тільки загальному оздоровленню організму, а й зміцненню впевненості у собі.

Для кого рекомендована програма: використання цієї програми буде ефективним для людей, які не можуть знайти в собі внутрішньої сили впоратися з проблемою зайвої ваги поодинці та потребують партнерської допомоги професійного психолога та кваліфікованого лікаря-дієтолога.
Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації та з урахуванням Вашого стану здоров’я та побажань, щотижня буде розроблятися Ваш індивідуальний раціон харчування, який містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.

Послуги

1 місяці

2 місяців

Консультації дієтолога в клініці
*тривалістю 20 хв.

2

5

Консультації психолога в клініці або он-лайн (Skype)
*тривалістю 60 хв.

4

9

Консультації дієтолога телефоном
*тривалістю 20 хв.

2

4

Біоімпедансна діагностика

1

2

*При кожній консультації лікар-дієтолог коригує раціон харчування та складає дієту на тиждень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!