Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дистанційна

Легка дієта – результат на все життя

Суть програми: Відстань – не проблема. Для людей, які не мають змоги відвідувати “Дієт Центр” у регіональних медичних центрах Україні, ми пропонуємо консультації з лікарем-дієтологом on-line за допомогою телефонного спілкування або за допомогою програми Skype. Для цього достатньо мати доступ до мережі Інтернет, веб-камеру та встановлену на комп’ютері програму для спілкування. Її можна завантажити самостійно www.skype.com. витративши 5-7 хвилин свого часу.
Віддалене спілкування з лікарем-дієтологом по телефону або через мережу Інтернет не менш ефективне, ніж особиста консультація. Ви маєте змогу спілкуватися з лікарем у «прямому ефірі», перебуваючи навіть у іншій країні. Під час on-line консультацій формується Ваш індивідуальний раціон, який містить продукти, які Ви полюбляєте, але в правильних поєднаннях. Лікар – дієтолог буде «наглядати» за вами, надаючи консультації раз на два тижні.

Для кого рекомендована програма: для активних людей, які прагнуть відкоригувати вагу та поліпшити самопочуття, але не мають можливості відвідувати один з регіональних “Дієт Центрів”.
Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації та з урахуванням Ваших побажань, раз на два тижні буде складатися Ваша індивідуальна дієта, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.
Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з висококваліфікованим та сертифікованим лікарем-дієтологом “Дієт Центру” буде проводитись раз на два тижні. Лікар-дієтолог відповість на всі поставлені питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн