Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Схуднення без дієти

Мінімум правил – максимум ефективності!


План харчування для досягнення ваших цілей в найзручнішому форматі, розроблений фахівцями.

Бажання знизити вагу або вдосконалити рельєф свого тіла нерідко розбивається об рамки традиційного підходу до дотримання дієти. Чітке дотримання плану харчування, розмірів порцій, орієнтир тільки на прописані в меню страви і продукти – для когось ідеальний варіант, а для когось може бути зоною дискомфорту або знижувати мотивацію на досягнення мети.

Для вирішення цієї проблеми фахівці DietCenter розробили принципово нову структуру харчування для дієтологічних програм, яка поєднує в собі ефективність класичних планів харчування, засновану на професійному підході до побудови індивідуального меню, і максимальну свободу вибору страв і продуктів на кожний прийом їжі.

Якщо ви мріяли про ідеальну дієту за вашими правилами – про схуднення під керівництвом фахівців, без строгих рамок і обмежень – формат «схуднення без дієти» від DietCenter – це те, що вам потрібно для досягнення ваших цілей.

Повноцінна дієтотерапія під наглядом фахівця з харчування

Також, як і в класичному варіанті роботи з дієтологом, програма у форматі “Схуднення без дієти” включає:


Особливості персонального раціону харчування в форматі “Схуднення без дієти”

Головне завдання нового формату полягає в забезпеченні максимального комфорту дотримання плану харчування при збереженні його високої ефективності в досягненні бажаних результатів. Також, як і для класичних планів харчування, для цієї мети фахівці DietCenter роблять точний розрахунок калорійності і нутріентного складу вашого раціону, дотримуються певної послідовності розподілу продуктів в меню протягом дня і тижня. Дієтолог прописує в вашому меню розвантажувальні дні і можливі додавання до раціону, при необхідності призначає фармакологічне супроводження дієти. На відміну від традиційного меню від дієтолога із зазначенням фіксованих страв на кожен прийом їжі, ви отримуєте список продуктів і страв на день програми.

Такий формат має ряд особливостей:

Розробка планів харчування в форматі “Схуднення без дієти” може застосовуватися в різних дієтологічних програмах для дорослих та дітей. Всі плани харчування DietCenter для корекції ваги і фігури, детоксикації і anti-age терапії, харчування під час вагітності і т. д. доступні в новому форматі. Виняток становлять лікувальні програми харчування і програми “Інтенсив” для зниження ваги.

“Схуднення без дієти” – це якісно новий підхід до розробки і реалізації професійних планів харчування!

Оцініть гнучкість і ефективність нового формату – запишіться на прийом до дієтолога DietCenter!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн