Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма розвитку метаболічної гнучкості

Дієтологічна програма відновлення та розвитку метаболічної гнучкості

Чому одні люди можуть дозволити собі бургер з картоплею або ще один десерт, і залишатися стрункими, а інші підраховують кожну калорію і все одно набирають вагу? Чому одним схуднути досить легко, а інші не дивлячись на обмеження в харчуванні, не знижають вагу? Відповідь ці на питання може бути в метаболічній гнучкості.

Метаболічна гнучкість – це здатність організму використовувати різні джерела енергії в залежності від їх доступності та потреб нашого організму.

Чому важлива метаболічна гнучкість

Клітини здорового організму можуть використовувати будь-які доступні види «палива» за допомогою активації відповідної метаболічної сигнальної мережі для збереження або витрачання енергії.

Доступність і використання енергії людським організмом постійно змінюється. Ми можемо мати різну ступінь фізичної активності, знаходитися в різних температурних умовах, піддаватися іншим факторам впливу. Наша здатність адаптуватися до мінливих зовнішніх умов і підтримувати стрункість багато в чому залежить від метаболічної гнучкості.

В першу чергу наш організм отримує енергію з глюкози, оскільки цей спосіб – найшвидший і простий. Глюкозу ми отримуємо з кожним прийомом їжі і використовуємо для енергетичних потреб організму.

Під час фізичної активності спочатку розщеплюється глікоген м’язів і печінки для отримання глюкози і тільки потім використовується жир, як альтернативне джерело енергії.

За відсутності прийомів їжі (під час сну або в перервах між їжею) головним джерелом “палива” організму стають жирові депо. Так відбувається в нормі.

У разі порушення метаболічної гнучкості цей механізм працює не ефективно – не відбувається переключення між основними видами «палива», в результаті знижується здатність нашого організму до адаптації.

При незбалансованому харчуванні метаболічний баланс поступово зміщується в бік вуглеводного обміну. При низькому рівні глюкози організм не витрачає запаси жиру, а “вимагає” постійного підживлення вуглеводами. Настає стан метаболічної жорсткості.

Симптоми метаболічної жорсткості:

Якщо ви відзначаєте у себе перераховані симптоми, відчуваєте труднощі з підтримкою здорового ваги – запрошуємо вас пройти спеціалізований дієтологічний курс “Метаболічна гнучкість” в DietCenter.

Мета програми: відновити і розвинути здатність організму до ефективного переключення між різними джерелами енергії, в залежності від їх доступності та потреби на даний момент часу.


Особливості складу програми

Програма включає діагностичний блок, регулярні консультації лікаря-дієтолога, розробку персонального раціону, індивідуальних рекомендацій і призначень для розвитку метаболічної гнучкості.

При розробці програми фахівці DietCenter застосовують різні інструменти і методи розвитку метаболічної гнучкості:

Оскільки програма передбачає широку амплітуду активності обмінних процесів, застосування цього курсу має ряд протипоказань:

Всі інші випадки обговорюються з лікарем індивідуально.

Які результати дає розвиток метаболічної гнучкості:

Індивідуальний раціон харчування може бути оформлений як в класичному варіанті, із зазначенням точного переліку страв і ваги порцій, так і в форматі “Конструктор дієти“.

Тривалість програми “Метаболічна гнучкість” – від 8-ми тижнів, в залежності від метаболічних показників вашого організму.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн