Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма Інтенсив

Експрес-програма зниження ваги

Програма Интенсив

Суть дієти: Максимальне зниження ваги за мінімальний термін – від 2-х тижнів.

 

У ситуаціях, коли потрібно швидко схуднути, може виникати спокуса вдатися до екстрених заходів для зниження ваги: ​​дієт з мінімальною калорійністю, надмірних тренувань, препаратів для схуднення і навіть голодування. Але ці способи малоефективні в плані позбавлення від зайвих кілограмів, вони призводять лише до різких коливань ваги; більш того – небезпечні, можуть викликати проблеми зі здоров’ям.

Для швидкого і безпечного схуднення в DietCenter розроблена дієта – «Інтенсив», яка дозволяє домогтися швидкого результату без надмірного стресу для організму і негативних наслідків для здоров’я.

Рекомендації дієтолога і спеціальний раціон харчування для інтенсивного зниження ваги сприятимуть активізації обміну речовин і ефективному жироспалюванню.

Раціон харчування і призначення, в рамках програми, розробляються індивідуально, з урахуванням особливостей організму, стану здоров’я та індивідуальних цілей.

Для досягнення максимального результату в мінімальний термін набір продуктів і страв в даній дієті буде більш обмежений, але завдяки цьому буде відбуватися прискорений процес зниження ваги. Незважаючи на це, програма досить комфортна, вам не доведеться голодувати або відмовлятися від будь-якої групи необхідних поживних речовин; в раціоні присутні білки, жири, вуглеводи і мікроелементи.

Раціон харчування за програмою «Інтенсив» будується таким чином, щоб стрімке зниження ваги відбувалося за рахунок внутрішніх ресурсів організму, при цьому була відсутнє надмірне навантаження на органи і системи організму. Це дозволяє позбутися від зайвих кілограмів і сантиметрів до 50-100% швидше в порівнянні з іншими методами.

При необхідності і за бажанням доктор може призначити препарати, що дозволяють посилити дію дієти і прискорити процес «спалювання» підшкірної жирової тканини. Такі препарати також дозволяють нормалізувати гормональний фон і підтримувати на потрібному рівні концентрацію «гормону насичення» – лептину.

Для кого рекомендована програма : Програма рекомендується для тих, хто хоче зменшити вагу і привести себе в форму в мінімальний строк. Дієта може застосовуватися як альтернатива іншим програмам корекції ваги DietCenter у випадках, коли потрібно досягти результату в максимально короткий період.

Перед початком програми призначаються лабораторні дослідження, які необхідні для виявлення певних станів здоров’я, пов’язаних з порушенням роботи ендокринної системи та ін., за наявності яких зниження ваги може проходити недостатньо швидко. Перелік аналізів доктор призначає індивідуально.

Дієта має протипоказання і не може бути призначена в наступних випадках:

На чому заснована ефективність програми:

Основні ефекти дієти:


Як часто проводяться консультації:

Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Загальний час дієти – не обмежений. Дієтологічна програма включає чергування більш інтенсивних періодів і періодів відпочинку, може застосовуватися до досягнення потрібного результату.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн