Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма харчування для схуднення в домашніх умовах

Дієтологічна програма для подолання метаболічної адаптації для людей, що більшість часу перебувають вдома.

Базові механізми виживання залишаються незмінними з доісторичних часів. Всі процеси в людському організмі підпорядковані головному принципу – примножити і зберегти ресурс на випадок “критичної ситуації”. В умовах будь-яких змін запускаються процеси метаболічної адаптації, які допомагають організму пристосуватися до нових умов і адаптувати витрата енергії до необхідного мінімуму.

В сучасних умовах метаболічна адаптація найчастіше виникає при:

Люди, які проводять більшу частину свого дня поза домом, в більшості підтримують високий рівень не тренувальної фізичної активності. Сюди можна включити не тільки поїздки в транспорті, щоденну ходьбу, піші прогулянки, клопоти по господарству та ін.

При активному темпі життя час спонтанної рухової активності може досягати 15 годин на день і витрачати близько 1000 ккал за добу.

Зазвичай це дозволяє підтримувати досить високу швидкість метаболізму навіть без регулярних спортивних навантажень. При відсутності генетичної схильності до повноти, гормональних порушень і збалансованому харчуванні підтримання гарної фізичної форми не вимагає великих зусиль.

При переході в “домашній режим” – будь то віддалена робота вдома, тривала відпустка, вихід на пенсію, інші ситуації, коли людина проводить більшість часу вдома – кількість рухів протягом дня може значно скорочуватися, режим дня і характер харчування часто змінюються.

Навіть без урахування стану здоров’я схуднення в домашніх умовах може бути ускладнене через низку причин:

У відповідь на зниження рухової активності організм запускає цілий ланцюг біохімічних реакцій: зменшується витрата енергії, збільшується метаболічна ефективність, змінюється рівень гормонів, які впливають на відчуття голоду і насичення, відбувається зміна обміну жирів, білків і вуглеводів – відбувається накопичення жирових запасів, обмеження їх витрат і т. ін.

Всі ці механізми спрямовані на перехід організму в “економний режим” з уповільненням метаболізму. Тому дієта в домашніх умовах може виявитися малоефективною без урахування процесів, що відбуваються в організмі при малорухливому способі життя.

Механізми метаболічної адаптації піддаються контролю і корекції, і успіх зниження ваги багато в чому залежить від уміння з ними працювати.

Спеціально для тих, хто більшу частину часу проводить вдома, в DietCenter розроблена програма, яка дозволяє долати механізм метаболічної адаптації в домашніх умовах і включає:

Фахівці DietCenter використовують ряд методів для корекції адаптивних механізмів під час дієти:

Зупинившись на цій програмі, ви зможете:

Програма доступна як в класичному варіанті дієти, так і в форматах “Конструктор дієти” і “Проста пропорція“.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн