Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Гнучкий формат Конструктор дієти

Розроблено фахівцями за спеціальною системою, щоб ви могли вибрати своє ідеальне меню.


Новий гнучкий формат дієти від DietCenter, який відрізняється високою варіабельністю меню і адаптивністю плану харчування практично до будь-яких умов і обставин. Формат, який поєднує в собі переваги персональної дієти, розробленої лікарем-дієтологом з урахуванням індивідуальних параметрів, і можливість самостійного вибору меню для досягнення ваших цілей без зниження ефективності програми.

Нові послуги з опцією «конструктор дієти» дозволяють:

Вибирати те, чого хочеться саме зараз. Послуги з «конструктором дієти» дають можливість вибору варіантів страв на кожен прийом їжі. Завдяки цьому дієта стає максимально комфортною.

Легко вносити зміни в меню. Новий формат забезпечує гнучкість дієти, тому дотримуватися схеми дієтотерапії стає набагато простіше. Незапланований похід в гості, ресторан, відсутність потрібних продуктів чи часу на приготування не будуть причиною відмови від дієти і ваших цілей. Для дотримання дієти досить вибрати альтернативний варіант із запропонованих в конструкторі або скористатися списком заміни продуктів до розписаного меню.

Досягати своїх цілей. Персональний конструктор дієти і рекомендації розробляються фахівцями за авторською дієтологічною методикою, з урахуванням ваших цілей, особливостей, стану здоров’я і харчових вподобань. Тому ви можете формувати ваш персональний раціон за настроєм і обставинам, зберігаючи ефективність дієти в будь-яких ситуаціях.

Склад програми:

Діагностичний блок – невід’ємна частина розробки всіх планів харчування DietCenter для персоніфікації раціону і забезпечення його ефективності в кожному конкретному випадку.

Антропометрія – вимір основних показників (зріст, вага, об’єми та ін.) Для загальної оцінки фізичного стану тіла, рівня жировідкладення.

Діагностика складу тіла – проводиться для оцінки якісного (компонентного) складу тіла, розподілу і співвідношення в загальній масі різних компонентів – жирової, м’язової тканини, рідин організму і ін.

Опитування (збір анамнезу) – завдяки даному етапу лікар отримує інформацію, необхідну для розробки персонального «конструктора дієти» і рекомендацій:


Консультація дієтолога

Разом з лікарем ви формулюєте свої цілі для корекції ваги і оздоровлення, шляхи та можливі терміни їх досягнення. Ви отримуєте консультацію фахівця з правилами здорового харчування і їх застосуванням, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей і цілей. При необхідності лікар може призначити додаткові дослідження і фармакологічний супровід дієти.

Розробка «Конструктора дієти» і рекомендацій

Після проведення діагностичних процедур і збору всієї необхідної інформації проводитися розробка «конструктора дієти» і рекомендацій.

Для забезпечення ефективності курсу дієтотерапії для вас будуть розроблені:

1) схема дієтотерапії на певний період – 2 або 4 тижні, залежно від обраної послуги;

2) рекомендації з відповідного типу харчування, правила харчування за наявності патології (для лікувальних дієт);

3) «конструктор дієти» у відповідність зі схемою дієтотерапії, завдяки якому ви зможете будувати свій раціон. Варіанти страв на сніданок/обід/вечерю і додаткові прийоми їжі – ви самі зможете формувати меню за бажанням і настроєм, дотримуючись при цьому схеми дієтотерапії.

4) правила заміни продуктів, щоб рекомендації виконувалися максимально повно і були ефективні, завдяки чому ви можете адаптувати своє меню до сезонності, бюджету або просто наявності продуктів.

5) рекомендації з режиму харчування і способів приготування їжі;

6) рекомендації на розвантажувальні дні, які відповідають вашому типу дієтотерапії; правила їх проведення і застосування, меню на розвантажувальні дні.

Основні ефекти застосування послуг з «конструктором дієти»:


Даний план харчування і рекомендації є вашим персональним терапевтичним планом і «конструктором дієти», який ви зможете виконувати протягом 2-х або 4-х тижнів, в залежності від обраної послуги.

Всі послуги з «конструктором дієти» передбачають супровід лікаря – консультації з будуть проходити кожні 2 тижні.

Для забезпечення ефективності програми кожні 2 або 4 тижні, залежно від обраної програми, за результатами повторного прийому, оцінки динаміки ваших показників ваги, самопочуття, обміну речовин необхідно коригувати схему лікування, розробляти новий конструктор дієти для подальшого застосування.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн