Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Гнучка персональна програма схуднення – Комплекс індивідуальних рекомендацій

Переваги персональної дієти з можливістю самостійного вибору меню

 Гнучка персональна програма схуднення. Дієта, яка підлаштовується під Вас.
Комплекс індивідуальних рекомендацій з харчування, дієти і фізичної активності на підставі досліджень метаболічних факторів здоров’я і харчової поведінки.

 

Схуднути з професійною допомогою лікаря-дієтолога, з урахуванням індивідуальних особливостей і стану здоров’я, але мати більше свободи і гнучкості в плануванні дієтичного меню – такі можливості дає нова послуга DietCenter – «Комплекс індивідуальних рекомендацій з харчування, дієти і фізичної активності на підставі досліджень метаболічних факторів здоров’я і харчової поведінки».

Це новий рівень можливостей в дієтології, послуга, яка поєднує в собі переваги персональної дієти, розробленої лікарем-дієтологом на основі індивідуальних параметрів, і можливість самостійного вибору меню для схуднення без зниження ефективності програми.

Даний комплекс розроблений для тих, хто хоче мати максимальну свободу вибору в побудові раціону для зниження ваги, кому складно худнути в рамках розписаної дієти, але є розуміння, що процес зниження ваги повинен відбуватися з урахуванням фізіологічних особливостей, без експериментів і ризику для здоров’я, при допомозі лікаря-дієтолога.

Комплекс індивідуальних рекомендацій це не загальні рекомендації щодо здорового харчування. Це персоніфікована послуга, яка, як і інші послуги DietCenter, розробляється на підставі індивідуальних особливостей, стану здоров’я і т. д. Являє собою не тільки діагностику причин проблем з вагою і розробку дієти на обмежений період, а є планом зниження ваги і відновлення здоров’я, який можна реалізовувати самостійно, використовуючи такий період, який буде потрібний для досягнення результату, рекомендації не втратять актуальності і будуть ефективні.

Що входить до складу комплексу індивідуальних рекомендацій


Дана послуга являє собою комплекс рекомендацій у вигляді персонального дієтичного та тренувального плану для зниження ваги і відновлення здоров’я.

Після проведення ряду діагностичних процедур і досліджень визначаються причини проблем із вагою і розробляється лікувальний план:

Завдяки такій варіативності програми зниження ваги ви можете самостійно вибирати варіанти сніданків, обідів і вечерь, доповнень до основного раціону за певними правилами і принципами, зазначеними в рекомендаціях;


Даний комплекс є вашим персональним терапевтичним планом і «конструктором дієти», який ви зможете виконувати самостійно, без відвідування консультацій дієтолога протягом 4-6 тижнів.


Через 4-6 тижнів рекомендована повторна консультація для проведення діагностики, контролю динаміки ваги і змін, які відбулися в організмі, а також отримання відповідей на наявні питання.


За результатами діагностики і динаміки показників ваги, швидкості метаболізму, гормонального фону будуть внесені коректування в схему лікування і актуалізований конструктор дієти для подальшого самостійного застосування.


Це підвищить ефективність рекомендацій для подальшого етапу зниження ваги, вони будуть актуальними, і їх можна буде застосовувати до досягнення потрібного результату і підтримки здорової ваги.


На відміну від рекомендацій, розроблених на підставі ДНК-тестування, даний підхід враховує актуальний стан здоров’я, обміну речовин, наявність захворювань, а не тільки закладені генетично параметри.


Такий похід дозволяє створити ефективний терапевтичний план, план харчування і тренувань для зниження ваги відповідно до сьогоднішніх потреб вашого організму.

За рахунок чого досягається ефективність Комплексу індивідуальних рекомендацій


Ефективність комплексу заснована на проведенні та аналізі ряду діагностичних досліджень, розробці на їх підставі персональних рекомендацій у відповідності з показаним типом дієтотерапії.

Для розробки комплексу проводяться чотири групи діагностичних досліджень, які дозволяють оцінити стан обміну речовин, гормонального фону, балансу нейромедіаторів, особливості харчової поведінки – даних, необхідних для виявлення причин надмірної ваги і розробки терапевтичного плану:

Застосовуються методи оцінки обміну речовин і жировідкладення:


А) зовнішні методи оцінки рівня жировідкладення (візуальне визначення соматотипу, розрахунок ІМТ, індексу «талія-стегна»).

Б) внутрішні методи оцінки складу тіла і / або швидкості метаболічних процесів.


Для цього проводяться антропометричні вимірювання та діагностика складу тіла. Ці дослідження дають можливість оцінити стан здоров’я, припустити наявність супутніх патологій, можливих ризиків, визначити індивідуальний діапазон нормальної маси тіла і терміни досягнення необхідного результату.


Призначаються дослідження гормонального фону.

Всіма процесами, що відбуваються в нашому організмі, управляють регулюючі системи – нервова і ендокринна.
Ендокринна система за допомогою гормонів (біологічно активних речовин) контролює всі види обміну речовин.

У людському організмі одночасно працюють десятки різних гормонів: гормони гіпофіза, інсулін (гормон підшлункової залози), кортизол (гормон надниркових залоз), гормони щитовидної залози, статеві гормони і багато інших.

Різні гормони по-різному впливають на різноманітні види обміну речовин, в т. ч. і на процес утворення жирової тканини. Одні – стимулюють цей процес, інші – навпаки, пригнічують. Дефіцит одних гормонів сприяє ожирінню, і навпаки, ожиріння буде розвиватися при надмірному виробленні інших гормонів. Тому для розробки комплексних рекомендацій необхідні дослідження гормонального фону.

Тиреотропний гормон (ТТГ), Інсулін, DHEA-S, Вільний тестостерон – це мінімальний перелік аналізів, результати яких будуть необхідні для побудови ефективного комплексу рекомендацій.


Проводиться діагностичне тестування для оцінки балансу нейромедіаторів.

Хімічні речовини мозку, так звані нейромедіатори, є основними регуляторами нашого настрою. Деякі нейромедіатори, такі як серотонін і гамма-аміномасляна кислота (ГАМК), допомагають нам заспокоїтися. Інші, такі як дофамін, стимулюють нас. Правильний баланс різних нейромедіаторів гарантує відповідність наших реакцій і настрою певній ситуації.

Існує важливий зв’язок між їжею, яку ми їмо, і нейромедіаторами, виробленими мозком. Вживання певної їжі необхідно для вироблення певних видів нейромедіаторів, що стимулює ряд хімічних реакцій в головному мозку, наприклад, вироблення дофаміну. Людина відчуває задоволення від з’їденого, насправді обумовлене припливом дофаміну до нейронних шляхів системи винагороди в головному мозку.

Нестача будь-яких нейромедіаторів впливає на психоемоційний стан і харчову поведінку, може викликати різноманітні порушення. Наприклад, різні типи переїдання (компульсивне, імпульсивне, тривожне і ін.), пов’язані з дисбалансом певних нейромедіаторів. Стимулювання вироблення недостатніх нейромедіаторів допомагає впоратися з переїданням і, як наслідок, зайвою вагою.

Спеціальна методика дозволяє визначити нейромедіатори, нестачу яких потрібно відновити в кожному конкретному випадку. Кожен тип порушень вимагає специфічного харчування, яке буде стимулювати вироблення недостатніх нейромедіаторів.

Правильний баланс нейромедіаторів в організмі можна відновити завдяки певному раціону, з цією метою одні продукти виключаються з меню, інші вводяться.

Аналізується наявність порушень харчової поведінки.

Розлади харчової поведінки – це психологічно обумовлені розлади, пов’язані з прийомом їжі. Такі порушення можуть призводити як до втрати ваги, так і до її набору. Переїдання належить до розладів, що приводить до появи надмірної ваги.

Основними причинами порушення харчової поведінки є порушення апетиту (через психологічні, фізіологічні та зовнішні чинники) і / або порушення в роботі харчового центру (ураження ЦНС, гормональні та ферментативний дисбаланс, зміни в обміні речовин і т. д.).

Виявлення порушення харчової поведінки також є важливим етапом для діагностики причини надмірної ваги і її усунення.

На основі даних, отриманих за результатами проведення чотирьох груп діагностичних досліджень, можна скласти максимально ефективний комплекс рекомендацій, який буде актуальним тривалий період, дозволить нормалізувати стан здоров’я, успішно впоратися із зайвою вагою і надалі підтримувати досягнутий результат.

 

План комплексу:

 

Етапи комплексу:

Послуги:

 

1

Первинний прийом дієтолога. Проведення діагностики складу тіла. Призначення лабораторних досліджень, необхідних для розробки комплексу.

 

2

Аналіз результатів лабораторних досліджень та діагностичних тестів.

 

3

Підготовка індивідуальних рекомендацій щодо харчування, дієти і фізичної активності на підставі досліджень метаболічних факторів здоров’я і харчової поведінки. Розробка конструктора дієти.

4

Повторний прийом дієтолога. Проведення діагностики складу тіла.

5

Актуалізація комплексу індивідуальних рекомендацій. Розробка конструктора дієти.

 

Основні ефекти застосування «Комплексу індивідуальних рекомендацій з харчування, дієти і фізичної активності на підставі досліджень метаболічних факторів здоров’я і харчової поведінки»:

 
«Комплекс індивідуальних рекомендацій з харчування, дієти і фізичної активності на підставі досліджень метаболічних факторів здоров’я і харчової поведінки» дозволяє створити індивідуальну програму корекції ваги і відновлення здоров’я, розроблену дієтологами, якою зможете управляти Ви.


Це можливість самостійно планувати своє меню для зниження ваги і фізичну активність, що найбільше відповідають вашим вподобанням і дозволять здобути бажану стрункість, здоров’я і психологічний комфорт

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Пройти тест«Отримай персональну програму харчування від дієтолога онлайн або в клініці»