Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Гнучкий формат дієти Проста пропорція

Розроблено за спеціальною системою, щоб ви могли вільно орієнтуватися в розмірах порції та легко замінювати продукти. Можливість досягати ваших цілей в будь-якій ситуації!

Новий гнучкий формат харчування, який відрізняється простотою вимірювання порції без необхідності зважування і зручною системою заміни продуктів.

Переваги формату «Проста пропорція»

Професійний план харчування від дієтолога. Як і в класичних форматах дієти DietCenter, ви отримуєте персоналізований раціон із зазначенням страв і продуктів на кожен день і на кожний прийом їжі.

Підхід до розробки терапевтичного плану і раціону харчування незмінний. Дієта розробляється на підставі даних діагностики складу тіла з урахуванням поточного стану здоров’я, особливостей способу життя і роботи, кількості й інтенсивності фізичної активності, харчових вподобань та інших індивідуальних особливостей.

У вашому меню, розробленому фахівцями DietCenter, не буває випадкових страв і продуктів. Усі позиції раціону підібрані в певних поєднаннях і послідовності, щоб ви могли отримувати збалансоване харчування для досягнення бажаної мети – зниження ваги, оздоровлення, набору м’язової маси та ін.

Більше не потрібно зважувати і вимірювати. Основні засоби вимірювання кількості страв і продуктів раціону формату «Проста пропорція» – долоня, чашка (стакан), кулак та ін. Тепер ви можете дотримуватися рекомендованого дієтологом обсягу порцій не тільки вдома, а й на роботі, в ресторані, на заходах, в поїздках і подорожах.

Формат «Проста пропорція» будується головним чином на співвідношенні нутрієнтів і правильному поєднанні продуктів, калорійність страв планується порційно, не вимагає жорсткого регламентування. Тому ви можете бути впевнені в ефективності вашого плану харчування і не переживати про точне зважування порцій.

Зручна система заміни продуктів. У житті часто виникають ситуації, коли щось іде не за планом. Так і в дієті – прописані в раціоні продукти не завжди можуть виявитися під рукою. Або просто дуже хочеться чогось іншого.

У дієті за форматом «Проста пропорція» разом з меню на кожен день ви отримуєте списки заміни продуктів щодо кожної продуктової групи.

Фахівці DietCenter створили спеціальну систему групової заміни, завдяки якій навіть при самостійному виборі альтернативних продуктів і страв, вдається максимально точно вибудовувати раціон, передбачений вашим терапевтичним планом.

Наявність альтернативи у виборі продуктів робить ваше меню гнучкішим і значно знижує ймовірність відхилення від плану харчування.

Більше свободи, менше рамок. Усі ми різні: комусь потрібні чіткі інструкції та вказівки, а комусь хочеться більше свободи та вибору. Для такої категорії людей необхідність зважувати порцій перед кожним прийомом їжі може стати причиною психологічного дискомфорту.

З одного боку – не завжди є фізична можливість зважування, а значить присутня ймовірність порушення рекомендацій дієтолога. З іншого – у деяких людей сама собою необхідність зважувати кожен шматочок може викликати психологічний опір і знижувати мотивацію до переходу на новий тип харчування.

Фахівці DietCenter взяли до уваги й цю особливість, і створили раціони з простим визначенням порції, в якому немає необхідності зважувати і вимірювати продукти перед кожним прийомом їжі, досить використовувати візуальні орієнтири.

“Долоня”, “чашка” (стакан), кулак та ін. – прості та зрозумілі способи вимірювання обсягу, які допоможуть легко визначити необхідний розмір порції в будь-яких умовах і обставинах.

У вашому меню в форматі «Проста пропорція» кількість страв і продуктів розписано в такий візуальній вимірювальній системі. Дуже швидко ви освоїте цей спосіб вимірювання і будете легко дотримуватись вашого плану харчування. А можливість самостійно замінювати продукти та страви доповнює комфортність вашого меню.

Такий підхід до організації дієти дарує додаткове відчуття свободи та простоти дотримання раціону, органічно впишеться у ваше повсякденне життя і стане свого роду навичкою інтуїтивного правильного харчування, якого ви зможете дотримуватись самостійно після завершення курсу дієтотерапії та досягнення ваших цілей.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн