Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Лікування целюліту

Спеціальна дієтологічна програма вирішить проблему целюліту, усунувши його причину і наслідки, поверне вашому тілу красиву пружність.

Суть дієти: виявити і усунути причини виникнення целюліту; за допомогою індивідуальної дієтологічної програми кардинально вирішити проблему целюліту: нормалізувати обмін речовин, зменшити кількість підшкірного жиру, поліпшити кровообіг, виправити деформацію шкірних покривів, в результаті – повністю позбутися целюліту.

З появою целюліту на так званих «проблемних» зонах стикається більшість жінок. При цьому порушення функціонування сполучної тканини сприймається в основному, як проблема естетичного характеру. Саме це і призводить до вибору сумнівних і неефективних інструментів боротьби з ним.

Виявивши в зоні стегон та сідниць деформацію шкірних покривів, часто жінки починають боротися з нею за допомогою різних косметичних засобів зовнішнього застосування, залишаючи без уваги причину проблеми – порушення внутрішніх процесів, що протікають в організмі, які і викликають такі зовнішні прояви.

Насправді ж, целюліт – це захворювання, яке без правильного та своєчасного лікування може призвести до серйозних наслідків. Тому боротися з проявами целюліту необхідно не тільки за допомогою б’юті-процедур. Необхідно використовувати першочергові ефективні методи лікування, які усунуть причину виникнення внутрішніх порушень, в першу чергу, змінивши харчові звички і спосіб життя.

У «Дієт Центрі» клініці доктора Бровко представлена нова унікальна авторська методика лікування целюліту за допомогою дієтотерапії «Смачна дієта – Кардинальне позбавлення від целюліту».

Завдяки спеціальній системі збалансованого харчування можна не тільки вирішити основну проблему – оздоровити організм, відновити обмінні процеси, нормалізувати кровообіг на проблемних ділянках, а й позбутися від естетичних проявів – у вигляді целюліту, до появи якого привели деформація жирової тканини, затримка рідини і токсинів в організмі.

Використовуючи антицелюлітну дієтологічну програму можна також скорегувати вагу і зменшити об’єми.

Специфіка застосовуваної методики лікування залежить від стадії розвитку целюліту та особливостей його прояву. Так, для підвищення ефективності лікування крім дієтотерапії, як основного інструменту боротьби з целюлітом, доктор рекомендує необхідне медикаментозне лікування (вітаміни, спеціальні лікувальні креми, мазі, антікоагулярні засоби) та косметичні процедури.

Дана дієтологічна програма рекомендована і в якості профілактики виникнення целюліту і лімфостазу. Маючи навички здорового збалансованого харчування, успішно застосовуючи їх, можна уникнути проблем зі здоров’ям і їх зовнішнього прояву, який доставляє чималий фізичний і психологічний дискомфорт.

Для кого рекомендована програма: дієтологічна програма «Смачна дієта – Кардинальне позбавлення від целюліту» розроблена для жінок різних вікових груп, які зіткнулися з даним захворюванням.

Антицелюлітна програма лікування буде ефективна на будь-якій стадії проявів захворювання: від незначної деформації шкірних покривів до сильно вираженого набряку зони стегон з ущільненням і затвердінням сполучнотканинних волокон, появою пігментації шкіри і хворобливих відчуттів та вузелкових утворень.

Дана дієтологічна програма може застосовуватися, як при наявності надмірноної ваги у пацієнтки, так і за її відсутності. Зайві кілограми і целюліт не завжди є «супутниками».

У разі якщо пацієнтка звертається в центр з питанням паралельного лікування надмірної ваги і целюліту, доктор розробляє індивідуальну систему харчування, яка буде спрямована на нормалізацію маси тіла і на поліпшення стану сполучної тканини, деформація якої і привела до зовнішніх проявів – появи целюліту.

Якщо ж пацієнтка не має надмірної ваги, але при цьому у неї присутні зовнішні прояви целюліту, доктор розробляє лікувальну програму, яка сприятиме нормалізації водного балансу, виведенню токсинів і зайвої рідини з організму, зменшенню кількості підшкірного жиру, поліпшенню кровообігу до повного усунення деформації шкірних покривів.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування, фахівці клініки:

Як часто проводяться консультації:

Консультації з лікарем-дієтологом проводяться щотижня. Особисті зустрічі чергуються з консультаціями в телефонному режимі. Це дозволить Вам постійно перебувати під наглядом фахівців центру, які будуть контролювати весь процес лікування целюліту до повного одужання.

Доктор-дієтолог регулярно буде оцінювати ефективність застосовуваної системи харчування, орієнтуючись на зовнішні зміни деформованих ділянок шкіри. При відсутності позитивних результатів або уповільнені динаміки, доктор коригує режим і раціон харчування для підвищення ефективності програми лікування.

Тривалість антицеллюлитної дієтологічної програми буде залежати від стадії захворювання і, відповідно, ступеня деформації шкіри.

Так, якщо це початкова стадія розвитку целюліту, яка характеризується застоєм рідини між клітинами і проявляється легкою деформацією невеликих ділянок шкіри, досить 1 місяця дієтотерапії для вирішення даної проблеми.

У випадку більш важких форм перебігу захворювання, про що можуть свідчити порушення кровообігу, промацування ущільнень сполучнотканинних волокон і вузелкових утворень, прояв пігментації шкірних покривів, що супроводжується сильними болючими відчуттями, тривалість лікувальної антицеллюлитной дієтологічної програми може становити 3-6 місяців, залежно від того, як організм реагуватиме на методику лікування целюліту.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн