Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтологічна ліпосакція

Експрес-програма зниження ваги

Суть дієти: за максимально короткий термін позбутися надмірної ваги і зменшити обсяг жирової тканини. Тривалість такої програми складає всього 1-3 тижні. За цей час, дотримуючись індивідуальної системи суворого дієтичного харчування, можна зменшити масу тіла на 7-10% від початкової ваги. Тобто, якщо до проходження експрес-курсу схуднення Ваш вага становила 100 кг, то по закінченню програми, Ви можете важити 90-92 кг. І досягти такого результату можна всього за 14-20 днів дієтологічного харчування. Дана програма є безпечною альтернативою хірургічному вирішенню проблеми надмірної ваги.

Програма «Дієтологічна ліпосакція» – це безопераційний, швидкий, ефективний метод боротьби з підшкірними жировими відкладеннями, в основі якого – система правильного збалансованого харчування. Щоденний раціон розробляється індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи особливості і потреби його організму.

В рамках даної дієтологічної програми дієта більш сувора і не настільки різноманітна за групами продуктів, ніж в інших дієтологічних програмах, представлених в «Дієт Центрі». Відповідно, її і складніше дотримуватися. Тому бажаючим досягти швидкого ефективного результату, необхідно бути готовим до дотримання суворих обмежень в щоденному меню. Курс стабілізації ваги передбачає більш різноманітну програму харчування.

Без додаткового призначення спеціальних медичних препаратів досягти швидкого ефекту від дієтологічної програми не вдасться. Тому для того, щоб підсилити дію дієти і прискорити процес «спалювання» підшкірної жирової тканини, призначаються амінокислотні комплекси, які допомагають інтенсивному схудненню і добре «ліквідовують» жир, що відклався в організмі в надмірній кількості. Так, формула: дієтичне харчування + амінокислоти запускає в організмі активний механізм схуднення, за рахунок чого і досягається швидкий помітний ефект.

Дана дієтологічна програма абсолютно безпечна і не провокує гормональні збої в організмі. Навпаки, вона сприяє балансу вироблення гормонів: не дає знизити рівень лептину – гормону, що відповідає за апетит. У разі якщо цей гормон знижується, в мозок надходить сигнал про голодування організму, за рахунок цього підвищується апетит і знижується швидкість розщеплення підшкірних жирів. Такий процес спостерігається при неправильному харчуванні і при «штучному» позбавленні від жиру хірургічним шляхом. Програма «Дієтологічна ліпосакція», розроблена фахівцями «Дієт Центру», дозволяє уникати цих явищ. У цьому і полягає секрет швидкого і безпечного зниження ваги за допомогою дієтотерапії.

Для кого рекомендована програма: програма «Дієтологічна ліпосакція» розроблена для людей, яким необхідно за максимально короткий термін привести себе в гарну форму, ефективно і оперативно скоригувати вагу і пропорції тіла.

Програма може допомогти і тим людям, кому з якихось причин важко позбутися надмірної ваги: ​​у яких, незважаючи на обмеження в їжі і дотримання дієтичного раціону, вага не зніжується або снижується дуже повільно. У такому випадку експрес-програма може стати тим вирішальним ривком, який зрушить статичну вагу з місця і сприятиме подальшому схудненню.

Жінкам для більш ефективного лікування, курс дієтотерапії за даною програмою необхідно починати з першого дня менструального циклу.

Щоб уникнути побічних ефектів під час проходження курсу за програмою потрібно пройти певні лабораторні дослідження. Перелік аналізів призначить доктор-дієтолог індивідуально для кожного пацієнта.

Дана програма має ряд протипоказань і не може використовуватися для схуднення пацієнтів з цукровим діабетом I і II типу, протипоказана дітям до 14 років. До групи ризику також потрапляють пацієнти, схильні до деяких ниркових захворювань. Різке зниження ваги провокує підвищення навантаження на нирки, тому при наявності серйозних захворюваннь даного органу, експрес-курс схуднення суворо протипоказаний. В інших випадках, програма безпечна і може ефективно використовуватися.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування, фахівці клініки:

Як часто проводяться консультації.

Дана дієтологічна програма значно відрізняється від інших програм, представлених в «Дієт Центрі». Головна відмінність полягає у швидкості «спалювання» підшкірної жирової тканини і, відповідно, зниження надмірної ваги. Експрес-курс дієтологічної ліпосакції розрахований на 1-3 тижні. Тривалість програми залежить від кількості зайвих кілограмів. В цілому за курс цієї дієтотерапії можна позбутися 7-10% від початкової ваги.

Консультації з доктором-дієтологом проводяться щотижня. По закінченню кожної фази дієти (тижневий інтервал) проводиться аналіз крові для визначення ефективності системи харчування і контролю процесу розщеплення жирової тканини. Отримані результати аналізів дозволяють доктору-дієтологу оцінювати ефективність застосовуваної системи харчування. Щоденний раціон складається на тиждень. Якщо програма експрес-схуднення триває, то доктор-дієтолог розробляє систему харчування на кожен наступний тиждень програми. 3 тижні – максимальна тривалість даної дієтологічної програми.

По закінченню курсу пацієнт проходить обов’язковий стабілізуючий етап програми – закріплення отриманого результату. Його тривалість також буде залежати від кількості скинутих кілограм. В середньому процес стабілізації ваги займає 2-3 тижні. За цей час організм адаптується до нових харчових правил, проходить процес своєрідної «реабілітації» після суворої дієти з безліччю обмежень. Це дозволяє остаточно «зафіксувати» досягнутий результат і зберегти його на тривалий період. При необхідності після певної перерви експрес-курс можна буде повторити.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн