Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Локальне жироспалювання

Експрес-програма зниження ваги

Суть дієти: жирова тканина не завжди рівномірно розподіляється під шкірними покривами, відповідно, різні частини тіла можуть збільшуватися досить непропорційно, утворюючи, так звані «проблемні» зони з явно вираженими надмірними жировими відкладеннями.

Раніше вважалося, що за допомогою дієтотерапії неможлива локальна корекція пропорцій тіла. Дієтологічна програма «Локальне жироспалювання», представлена ​​в «Дієт Центрі», спростовує це бачення, і дозволяє досягти такого ефекту: позбавлення надмірних жирових відкладень в зонах стегон, сідниць, живота і т.ін.

Спеціальна система харчування розробляється таким чином, щоб впливати цілеспрямовано на «проблемні» зони, при цьому відбувається загальне оздоровлення всього організму.

Локальні жировідкладення безпосередньо пов’язані з гормональними порушеннями. За розподіленням жирової тканини в організмі можна визначити, під дією яких гормонів відбулася деформація окремих ділянок тіла. Тому завдання програми дієтичного харчування полягає не тільки в зменшенні маси і пропорцій тіла, а й, головним чином, у відновленні гормонального балансу. Відповідно, «заспокоївши» гормони, і «заблокувавши» негативний вплив на організм, пов’язаний з їх надмірним або ж недостатнім виробленням, можна здійснювати корекцію форм, що мають наслідки гормонального дисбалансу, який призвів до локального жировідкладення.

Основними інструментами лікування в рамках даної програми є:

Особливості дієти формуються залежно від зони накопичення надмірних жирових відкладень. Наприклад, повні стегна у жінок свідчать про високу кількість в організмі гормону естрогену. У чоловічому організмі надлишок цього гормону спричиняє зростання молочних залоз. Відповідно, і дієта складається таким чином, щоб природним шляхом знизити рівень вмісту даного гормону в організмі. Головне ж завдання дієтологічної програми: не зниження ваги, як такої, хоча цей процес, природно, буде відбуватися, а саме корекція «проблемних» зон, позбавлення від локальних жирових відкладень.

Для кого рекомендована програма:дієтологічна програма «Локальне жироспалювання» розроблена для людей, що зіткнулися з непропорційними змінами об’ємів тіла, які пов’язані з гормональними порушеннями. Застосування спеціальної системи харчування, яка розробляється індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи особливості його організму і специфіку гормонального дисбалансу, дозволяє локально впливати на «проблемні» зони і грамотно коригувати їх, що є запорукою ефективного та довгострокового результату. Дана дієтологічна програма безпечна, не має протипоказань до застосування.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування, фахівці клініки:

Завдання дієти в даному випадку: не тільки зниження ваги і корекція пропорцій, а і нормалізація гормонального фону. Відповідно, особливості дієти формуються залежно від місця накопичення локальних жирових відкладень і гормональних порушень.

Наприклад, якщо в чоловічому організмі підвищується естроген і знижується рівень тестостерону, то дієта буде складатися таким чином, щоб стимулювати вироблення даного гормону для правильного та повноцінного функціонування організму. Якщо жирова тканина накопичується на животі, це свідчить про високу концентрацію в організмі кортизолу, відповідно, і інгредієнти для дієтичного харчування будуть підбиратися таким чином, щоб врівноважити вироблення цього гормону.

Така схема системи дієтотерапії застосовується при будь-яких гормональних порушеннях, що вплинули на локальну деформацію пропорцій тіла.

Шляхом корекції харчування відбувається і корекція вироблення гормонів в організмі, що позитивно впливає і на стан «проблемних» зон.

Як часто проводяться консультації.

Тривалість курсу дієтотерапії залежить від кількох факторів:

Середня тривалість програми складає 3-4 місяці. Цього часу достатньо для того, щоб скоротити кількість підшкірних жирових відкладень і відкоригувати пропорції тіла до бажаних параметрів. Консультації з доктором-дієтологом проводяться щотижня. Це дозволить Вам вчасно отримувати відповіді на всі питання, що виникають, а лікарю – уважно спостерігати за тим, як Ваш організм адаптується до нових правил харчової поведінки і наскільки ефективна запропонована система харчування. Раз на два тижні доктор коригує щоденний раціон для посилення ефективності дієтотерапії. За рахунок корекції харчування відбувається і корекція гормонального фону, і «спалювання» локальних жировідкладень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн