Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як правильно набрати вагу

  • діагностика причин дефіциту ваги
  • медична допомога при дефіциті маси тіла
  • набір ваги при захворюваннях
  • персональний план харчування для набору ваги

Мінуси дефіциту маси тіла не завжди очевидні. Часто замість легкості в тілі і свободи у виборі одягу людина отримує дефіцит енергії, порушення сну й апетиту, проблеми з шлунково-кишковим трактом і органами репродуктивної системи.


Предрасположенность к целлюлиту

З медичного погляду одним із ключових показників недостатньої ваги є індекс маси тіла (ІМТ). Для розрахунку цього параметру просто розділіть свою вагу в кілограмах на квадрат зросту в метрах. Якщо отримане число менше ніж 18,5, найімовірніше, вам варто задуматися про набір ваги.

Не поспішайте обтяжувати свій раціон додатковими калоріями або пити добавки для підвищення апетиту. Для початку варто розібратися в можливих причинах недостатньої маси тіла. Це дозволить визначити наступні кроки й уникнути ключових помилок в наборі ваги.


Причини проблем із набором ваги

Існує ціла категорія людей, схильних до надмірної худорлявості, зважаючи на особливості їхньої статури й обміну речовин. Але першопричини дефіциту маси далеко не завжди в генетиці.

До найбільш поширених причин недостатньої ваги можна віднести:


Як набрати вагу самостійно

За відсутності серйозних проблем зі здоров’ям і при наявності певних навичок самоорганізації та дисципліни, ви зможете досить швидко набрати вагу самостійно. Для цього достатньо переглянути свій спосіб життя і з усією відповідальністю підійти до вибору страв і продуктів для свого меню.

Якщо ви хочете набрати вагу без шкоди для здоров’я, дотримуйтеся декількох важливих принципів.

Виробіть власний графік харчування з регулярними прийомами їжі. Не нехтуйте перекусами. Подбайте про достатнє споживання води протягом дня.

Для якісного набору маси потрібно дотримуватися збалансованого харчування. Перевагу краще віддавати якісному білку тваринного походження (м’ясо, морепродукти і риба, молочні продукти), складним вуглеводам у вигляді овочів і круп, корисним жирам.

Стежте за тим, щоб середньодобова калорійність вашого раціону перевищувала щоденну потребу організму в калоріях.

Нестача сну і неповноцінність нічного відпочинку призводить до порушення балансу гормонів і процесів обміну речовин. Ці фактори можуть заважати здоровому набору ваги.

Постійна напруга негативно впливає на апетит, сон і перебіг обмінних процесів. Використовуйте техніки розслаблення та управління стресом для нормалізації вашого емоційного фону.

М’язова тканина важча за жирову. Нарощуючи м’язову масу, ви зможете набагато швидше набрати вагу й отримати бажані рельєфи тіла.


Допоможіть набрати вагу – куди звертатися?

При самостійному складанні раціону для набору маси можуть виникати труднощі з плануванням меню для набору ваги, розрахунком калорійності та співвідношення БЖВ. Неправильно підібране харчування може погіршити перебіг захворювання і посилити причини, що блокують набір ваги.

Швидко набрати масу без помилок в харчуванні і занурення в тонкощі фізіології людини допоможе дієтолог.

У медичних дієтологічних центрах здоров’я і смачної дієти DietCenter розроблена спеціальна програма харчування при дефіциті маси тіла “Вага +”, яка допоможе визначити причини схуднення, повернути здоровий апетит і відновити оптимальну масу тіла.

Переваги набору ваги з дієтологом:


Звернувшись за допомогою до фахівців DietCenter, ви можете розраховувати на медичний, науково обґрунтований підхід до складання вашої програми харчування. Методика DietCenter в корекції ваги і оздоровлення через підбір персонального раціону вже довела свою ефективність для більш ніж 30 000 пацієнтів в Україні та за її межами за 19 років роботи клініки.

Харчування за індивідуальною програмою дозволить швидко і комфортно набрати вагу, оздоровити організм і поліпшити загальне самопочуття. Для вас буде розроблена індивідуальна система харчування і дієта для набору ваги. Працюючи з дієтологом для нормалізації ваги, дотримуючись вашого індивідуального плану харчування, ви навчитеся підбирати корисні для вас страви і продукти, впровадите в повсякденне життя здорові харчові звички, які допоможуть нормалізувати вагу і самостійно підтримувати отриманий результат.


Скільки коштують послуги дієтолога з набору ваги?

Ціна ж на послуги дієтолога співрозмірна з абонементом у спортзал або візитом до косметолога. Хочете набрати вагу, але не знаєте як? Звертайтеся до дієтологів DietCenter – це доступний і ефективний спосіб набрати вагу під контролем медичного фахівця.

Щоб довідатися про ціни на послуги дієтолога щодо набору ваги в DietCenter, зателефонуйте за телефонами контакт-центру: +380664308091, +380675620515.

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн