Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Лікування целюліту

  • визначення причин целюліту
  • комплексне лікування з медичним контролем
  • відновлення гормонального балансу і метаболізму
  • антицелюлітна програма харчування
  • позбавлення від целюліту з корекцією ваги

 

Що таке целюліт і чи потрібно його лікувати?

Можливо, ви думаєте, що поява горбків на шкірі в ділянці стегон, рук або живота є природною для всіх або пов’язана з віком, гормональною перебудовою організму, а отже, цілком нормальний процес, на який неможливо вплинути. Або навпаки, що це косметологічний недолік, який можна просто “стерти” з поверхні шкіри спеціальними кремами або процедурами.


Предрасположенность к целлюлиту

Насправді гіноїдна ліподистрофія (целюліт) – це зміна структури підшкірно-жирової клітковини. Жирові клітини при цьому збільшуються в обсязі та тиснуть на сполучнотканинні перегородки. Відбувається ущільнення фіброзних перегородок, набряк тканин і порушення їхньої трофіки. Навряд чи такий процес можна назвати природним.

Поява “апельсинової кірочки” сигналізує про порушення внутрішніх процесів обміну речовин, гормонального і водно-сольового балансу. Очевидно, що тільки застосування крему, скрабу або масажу для вирішення такої проблеми буде недостатньо.


Причини розвитку целюліту

Щоб вилікувати целюліт, передусім потрібно розібратися з причинами його появи. Дегенеративні зміни в підшкірно-жировому шарі завжди розвиваються на тлі погіршення місцевого кровотоку і лімфотоку, які можуть бути проявами найрізноманітніших порушень.

Гормональний дисбаланс — один із найбільш очевидних факторів ризику в розвитку гіноїдної ліподистрофії. Порушення вироблення жіночих статевих гормонів провокує розлади метаболізму, водно-сольовий дисбаланс, збільшення в’язкості крові та підвищене жировідкладення в улюблених ділянках для целюліту – на животі, стегнах і сідницях.

Неправильне харчування. Очевидно, що, вживаючи ті чи інші продукти, ми регулюємо буквально всі процеси у своєму організмі. Зловживання сіллю, цукром, кофеїном, насиченими жирами неминуче призводить до порушення обміну речовин і розвитку набрякових процесів.

Недостатнє споживання води, як це не парадоксально, є одним із провокаторів набряків. Транспортування поживних речовин до органів і тканин, а також виведення з них токсинів і різного “біологічного сміття” відбувається винятково завдяки системам кровопостачання і лімфотоку. Нестача рідини в організмі істотно знижує інтенсивність процесів живлення і очищення клітин, що викликає розвиток застійних явищ.

Справді, кожен із нас має свій набір генів, які або перешкоджають, або провокують розвиток целюліту. Схильність шкіри до фотостаріння, інтенсивність вироблення і руйнування колагену, схильність до підвищеного жировідкладення – всі ці особливості організму визначаються генетично. І все ж, генетика вказує тільки на схильність до целюліту і допомагає визначити найбільш ефективні заходи профілактики. Куди більшу вагу в розвитку целюліту має наш спосіб життя, тип харчування і гормональне здоров’я.

Гіподинамія – нестача рухової активності призводить до погіршення загального кровопостачання органів і тканин. У поєднанні з іншими чинниками дефіцит фізичних навантажень створює сприятливі умови для розвитку застійних явищ у підшкірно-жировій клітковині.


Лікування целюліту

Швидко прибрати зовнішні прояви целюліту на ранніх стадіях допоможуть косметологічні та фізіотерапевтичні процедури – масажі, обгортання, апаратний лімфодренаж, сауни і т. д. Однак, ефект таких заходів буде тривати недовго, якщо не усунути причини утворення “апельсинової кірочки”.

Позбутися горбків на шкірі та кардинально вирішити проблему целюліту, працюючи з її причинами, допоможе лікар-дієтолог.

У DietCenter розроблена спеціалізована програма лікування целюліту, яка вирішує не тільки естетичну проблему “апельсинової кірочки”, але і працює на оздоровлення організму зсередини.

Одним із базових принципів медичного підходу до лікування целюліту є якісна діагностика. Залежно від вихідних даних (вік, вага, спосіб життя, стан здоров’я), лікар може призначити профільне обстеження, щоб заперечити або підтвердити найбільш ймовірні причини розвитку ліподистрофії.

За результатами діагностики, зважаючи на стадію і характер розвитку целюліту, фахівець DietCenter розробляє комплекс заходів щодо відновлення обміну речовин, гормонального здоров’я і місцевого лімфо- і кровообігу.

Для лікування целюліту в DietCenter застосовуються:

Переваги лікування целюліту з дієтологом:

Якщо ви вирішили кардинально позбутися целюліту, найкращим рішенням буде звернутися до лікаря-дієтолога.

Медичний підхід гарантує безпеку і стійкий результат лікування. А ціна на антицелюлітну дієтологічну програму не зрівняється з витратами часу і сил на методи і засоби з недоведеною ефективністю.


Скільки коштують послуги дієтолога з лікування целюліту?

Хочете позбутися целюліту, звертайтеся за допомогою до фахівців DietCenter. Це можливість кардинально вирішити проблему, використовуючи професійний підхід, авторську методику DietCenter, знання і досвід наших лікарів.

Під наглядом фахівців DietCenter ви зможете не тільки забути про проблему “апельсинової кірочки”, а й вибудувати власну систему харчування, яка буде допомагати вам підтримувати чудову форму довгі роки.

Щоб довідатися про ціни на послуги дієтолога щодо лікування целюліту в DietCenter, зателефонуйте за телефонами контакт-центру: +380664308091, +380675620515.

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн