Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Консультація дієтолога з діагностикою

  • індивідуальна консультація лікаря дієтолога
  • дієтологічна діагностика ваги, обміну речовин і загального здоров’я
  • комплексна оцінка ресурсів організму для корекції ваги та оздоровлення
Консультация диетолога с диагностикой

 


Від питань схуднення до проблем з пам’яттю і концентрацією – спектр запитів до лікаря дієтолога досить широкий. У кожного з них є свої причини і механізми, які необхідно виявити для успішного розв’язання поставлених завдань.

Консультація дієтолога з діагностикою допоможе отримати максимум практичної користі вже при першому відвідуванні DietCenter. Це стартова точка в роботі з дієтологом, яка дозволяє отримати відповіді на багато питань про вашу вагу і здоров’я, а також визначити план для досягнення ваших цілей.

Перед консультацією вам буде проведена апаратна діагностика складу тіла – основних показників, що характеризують стан обміну речовин, будуть зроблені заміри в ключових контрольних точках.

За результатами діагностики і показників вимірів лікар проведе консультацію, пояснить їх значення, розповість про ваш індивідуальний діапазон здорової ваги, відповість на ваші запитання.  

Щоб робота з дієтологом була ефективною, лікарю потрібно зібрати всю необхідну інформацію про ваш стан здоров’я, причини проблем з вагою, звички у харчуванні та інші індивідуальні особливості.

Консультация диетолога с диагностикой киев

Тому, збираючись на консультацію, візьміть на прийом всі наявні результати лабораторних досліджень і УЗД за останні 6 місяців.

Якщо ви не обстежувалися за останній час, але в цьому є потреба, фахівці DietCenter порекомендують потрібні дослідження. Причому зовсім не обов’язково, що вам доведеться зробити десяток аналізів. У більшості випадків буде достатньо наявних результатів або лікар порекомендує необхідний мінімум.  

Якщо ж ви поставили собі за мету отримати максимум відповідей на питання про своє здоров’я і причини проблем з вагою, в DietCenter вам запропонують широкий спектр діагностичних послуг.

Сеть медицинских центров DietCenter располагает собственной диагностической базой для комплексной оценки веса, обмена веществ, пищевого поведения и других индивидуальных особенностей.

Мережа медичних центрів DietCenter має власну діагностичну базу для комплексної оцінки ваги, обміну речовин, харчової поведінки та інших індивідуальних особливостей. Дієтологічна діагностика – це десятки видів досліджень різних аспектів здоров’я. Які потрібні саме вам – допоможе розібратися лікар на консультації, щоб уникнути зайвих витрат і отримати максимум практичної користі для вирішення вашого завдання.


Дієтологічна діагностика

Консультація дієтолога з діагностикою обов’язково охоплює первинну оцінку маси тіла. На основі антропометричних даних (вимірювання зросту, ваги, обсягів тіла в контрольних точках) фахівець з харчування може зробити перші висновки про наявність проблем з вагою, їхні причини і характер розвитку.

Порушення харчової поведінки ускладнюють процеси зниження і набору маси, переходу на здоровий тип харчування. Консультація дієтолога з дієтологічною діагностикою допоможе виявити проблеми та визначити методи їх корекції.

Оптимальне, достатнє чи надмірне харчування отримує ваш організм – консультація дієтолога з діагностикою охоплює оцінку цього параметра, щоб запропонувати найбільш ефективні способи корекції раціону.

Консультация диетолога с диагностикой 2

Гормональні розлади – поширена причина проблем з вагою. Особливості харчової поведінки, вибір певних продуктів, скарги на самопочуття і нерівномірний розподіл жирової тканини – все це може допомогти лікарю виявити ознаки гормонального дисбалансу і призначити подальше обстеження, якщо це необхідно.

Здоров’я і вага тісно пов’язані. Консультація дієтолога з дієтологічною діагностикою охоплює не тільки виявлення проблем з вагою, але й оцінку ризиків розвитку різних захворювань.

Індекс маси тіла (ІМТ) та індекс талія-стегна (ІТС) – базові показники, на які спирається дієтологічна діагностика. ІМТ характеризує відхилення від норми здорової маси тіла. Параметр ІТС використовується для виявлення вісцерального (внутрішнього) ожиріння й оцінки ризику розвитку метаболічних і гормональних порушень.


Апаратні види дієтологічної діагностики

Дієтологічна діагностика для детального аналізу складу тіла проводиться методом біоімпедансометрії. Цей вид дослідження дає чітку картину ключових показників маси тіла і рівня обміну речовин.

Лабораторні аналізи і функціональні дослідження необхідні для забезпечення комплексного підходу до вирішення проблем ваги, особливо при наявності хронічних захворювань. Крім загального аналізу крові та сечі, які відображають поточний стан організму, будуть корисні дослідження ТТГ, інсуліну, УЗД-висновки при їх наявності.

Залежно від причин набору зайвої ваги і супутніх патологічних процесів в організмі потовщення жирового шару відбувається нерівномірно. УЗД-дослідження дозволяє провести точну оцінку розподілу жирової маси в організмі, виміряти точну товщину жирового шару в кожній конкретній точці для визначення типу зайвої ваги і підбору оптимальної схеми корекції. Послуга доступна в містах Київ, Харків, Дніпро.

Цей вид дієтологічної діагностики дозволяє оцінити стан гормонального здоров’я через ультразвукове дослідження локальних жирових відкладень. Результати УЗД допомагають визначити ймовірні відхилення в гормональному профілі й підібрати ефективний раціон корекції ваги, при наявності показань – призначити тільки потрібні цільові лабораторні дослідження. Гормональне профілювання за УЗД є в клініках DietCenter Києва, Харкова і Дніпра.

Консультація дієтолога з діагностикою може охоплювати ультразвукове дослідження м’язової і жирової тканини. Такий вид дослідження дозволяє точно визначити товщину м’язового і жирового шару в кожній контрольній точці. Спортивна УЗД-діагностика особливо корисна для оцінки ефективності програми харчування і тренувального процесу, оскільки здатна наочно показати динаміку нарощування м’язової маси і зменшення жирового прошарку в конкретних зонах. Послуга спортивного УЗД-дослідження є в містах Київ, Харків і Дніпро.

Харчування і спосіб життя є ключовими факторами в підтримці здоров’я і стрункості. Однак, не рідкісні випадки, коли двоє людей з однаковими параметрами отримують різні результати в корекції ваги при інших рівних умовах. Цю різницю визначають генетичні особливості організму. Дізнатися, які механізми набору ваги превалюють саме у вашому організмі, які методи будуть найбільш ефективні для її зниження, якого типу харчування варто дотримуватися й інші індивідуальні параметри раціону, допоможе ДНК-тестування.

Результати такого аналізу допоможуть підібрати індивідуальну дієтичну модель для корекції ваги або підтримки гарної фізичної форми. Розуміння генетичних особливостей допомагає знайти тонкі налаштування раціону, які будуть зберігати свою актуальність протягом усього життя.

З кожним роком медична спільнота отримує все більше і більше наукових підтверджень важливості ролі мікробіома кишківника в підтримці здоров’я і контролі ваги. Склад і різноманітність мікробіоти впливає на засвоєння поживних речовин, синтез вітамінів, обмін речовин і навіть на харчові вподобання людини. Аналіз “мікробіом метаболізм” дозволяє визначити, наскільки сприятливий мікробіомний профіль конкретної людини для успішного зниження і підтримки здорової ваги. Результати аналізу допомагають дієтологу скласти ефективні рекомендації щодо корекції складу кишкової мікрофлори через харчування і грамотний підбір пробіотиків.

Дисбаланс мінералів може бути причиною проблеми з вагою і здоров’ям. Мікроелементи беруть участь у багатьох біохімічних процесах, будучи частиною ферментів, гормонів та інших потрібних для здорового метаболізму речовин. Можливості визначення рівня мінералів за аналізом крові сильно обмежені, оскільки не відображають реальні рівні накопичення окремих мінералів у тканинах організму. Дати точну й об’єктивну оцінку мінерального статусу може Аналіз волосся на мікроелементи. Це дослідження допомагає оцінити харчовий статус, виявити високі показники важких металів і дисбаланс важливих для здоров’я мінералів. При певних симптомах і скаргах аналіз волосся на мікроелементи може бути доданий у перелік обов’язкових для проведення дієтологічної діагностики


Скільки коштує Консультація дієтолога з діагностикою?

Консультации диетолога с диагностикой – базовая услуга DietCenter – цена которой всегда максимально доступна.

Консультації дієтолога з діагностикою – базова послуга DietCenter – ціна якої завжди максимально доступна. Щоб дізнатися актуальну вартість послуги консультація дієтолога з діагностикою зателефонуйте в контакт-центр: +380664308091, +380675620515 або заповніть заявку на сайті, і наші фахівці зв’яжуться з вами, щоб відповісти на ваші запитання і підібрати зручний час консультації дієтолога з діагностикою.

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн