Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Індивідуальна дієта

  • Розробляється за індивідуальними параметрами і цілями
  • Під контролем медичних фахівців
  • Заснована на науковому підході і точних розрахунках
  • Направлена на оздоровлення всього організму
  • Максимально адаптивна до вашого способу життя і звичок у харчуванні

Як вибрати ефективний план харчування

Сьогодні значення харчування для нашого самопочуття, здоров’я, краси і молодості складно недооцінити. Завдяки доступності інформації ми усвідомлюємо його значущу роль у якості нашого життя. Тому які б зміни ми не запланували, найімовірніше, одним із пунктів буде перегляд системи харчування.


Предрасположенность к целлюлиту

Справді, вживаючи певну їжу, ми безпосередньо впливаємо на свої харчові звички, формуємо ставлення до свого тіла і здоров’я і вибудовуємо свій спосіб життя.

Адже від того, як ми почуваємося – фізично і морально – залежить і те, як будується наше життя – наскільки ми активні, впевнені в собі, енергійні, сповнені сил, бажань і прагнень.

Тому підбираючи дієту для корекції ваги або поліпшення самопочуття, важливо з усією відповідальністю підійти до підбору індивідуального плану харчування.


Чому стандартні дієти не працюють?

Кожна людина індивідуальна. У кожного з нас є свої особливості статури, стану здоров’я, засвоєння різних поживних речовин, реакції організму на зміни раціону. Одні люди швидше втрачають зайву вагу в спортзалі, інші стрункішають, відмовившись від солодкого, а треті не отримують результату, попри численні зусилля.

Загальні поради щодо здорового харчування завжди мають рекомендаційний характер. Стандартні дієти служать прикладом певної системи харчування, яка може показати результати для якоїсь категорії людей.

Усереднені плани харчування не враховують індивідуальних параметрів, а отже, не можуть бути однаково ефективні для кожного, хто їх застосовує.


Що таке індивідуальна дієта:

Персональна дієта передбачає розробку особистої програми харчування для досягнення певної мети з урахуванням параметрів вашого організму

Щоб скласти особистий план харчування, необхідно враховувати:

Тільки з урахуванням перерахованих факторів можна скласти ефективну і безпечну дієту для досягнення бажаних результатів.


Види дієтологічних програм харчування

Схуднення – найпопулярніша мета зміни раціону, але далеко не єдина. Ми щодня споживаємо різні продукти, кожен із яких містить свій унікальний набір поживних речовин.

Правильно поєднуючи страви і продукти, ми можемо впливати на роботу окремих систем і активізувати різні процеси у своєму організмі.

До найбільш затребуваних програм можна зарахувати плани харчування:

Яку б мету ви перед собою не ставили – корекція ваги, зміцнення здоров’я або збільшення продуктивності – ви завжди можете підвищити шанси на успіх, просто змінивши свій раціон.


Переваги індивідуального складання плану харчування:

Персональна дієта – це завжди правильне рішення. Адже тільки індивідуальний підхід може забезпечити високу ефективність плану харчування, комфорт його дотримання і гарантувати безпеку для вашого здоров’я.

Замовляючи індивідуальне складання дієти у фахівця, ви отримуєте:

Розробка індивідуального плану харчування передбачає діагностику поточного стану організму і пошук причин проблеми. Правильно оцінивши вихідні параметри і потенціал організму в корекції проблеми, ви можете впевнено прогнозувати якісні та кількісні результати переходу на новий тип харчування.

Персональна програма харчування враховує особливості вашого організму і способу життя, особисті уподобання в їжі і харчові звички. Такий підхід робить дієту комфортною для застосування, дозволяє уникнути зривів і розвитку дієтологічної депресії.

Персональна дієта повинна не тільки бути ефективною – ґрунтуватися на потребах і особливостях організму, але й легко вбудовуватися у ваше повсякденне життя – враховувати ваш бюджет на харчування, витрати часу на приготування, можливості для прийому їжі на роботі і т. д.

Усі зміни, які ви вносите у свій раціон, неминуче впливають на стан вашого здоров’я і самопочуття в цілому. Досягнення цілей через оздоровлення організму – головний принцип персональної грамотно складеної дієти. Тільки при індивідуальній роботі з раціоном можна взяти до уваги “слабкі місця” організму і пом’якшити навантаження, де це потрібно.


До якого фахівця звертатися за розробкою індивідуальної системи харчування?

Сьогодні розробку персонального раціону пропонують фахівці різних напрямків: нутриціологи, фітнес-тренери, косметологи, масажисти і навіть лайф-коучі.

Такі рекомендації можуть давати видимий ефект, якщо дотримано ряду умов:

У всіх інших випадках за індивідуальним складанням плану харчування варто звернутися до лікаря-дієтолога.


Робота з фахівцем із медичною освітою і профільною підготовкою гарантує ефективність і безпеку вашої дієти. Тільки лікар може призначити потрібні аналізи, виявити причини проблеми та скласти відповідний до потреб вашого організму план харчування, при необхідності медикаментозну підтримку.


Скільки коштує індивідуальна дієта?

Ціна на послуги розробки індивідуальної дієти може різнитися залежно від категорії та кваліфікації лікаря, специфіки і тривалості курсу дієтотерапії.

Щоб дізнатися вартість індивідуальної дієти, зателефонуйте нам за телефонами: +380664308091, +380675620515 або заповніть заявку на сайті й наші фахівці зв’яжуться з вами, щоб відповісти на всі ваші запитання. У будь-якому разі, кошти, вкладені в здоров’я і самопочуття – одна з найбільш ефективних і надійних інвестицій у якість життя і добробут.

 

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн