Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Вплив алкоголю на ожиріння, схуднення і дієти Мінімальний пакет

Виразність впливу алкоголю на організм, характер негативних наслідків і ступінь схильності до розвитку алкогольної залежності – завжди індивідуальні та залежать від здатності конкретного організму перетравлювати алкоголь.

Не випадково у різних людей спостерігається різна реакція на алкоголь, аж до його непереносимості. У такому разі вживання алкоголю завдає більшої шкоди організму, ймовірніше виникнення похмілля й існує високий ризик розвитку алкогольної залежності.

Процес метаболізму алкоголю досить складний. У дослідженні «Вплив алкоголю на ожиріння, схуднення і дієту» досліджується ген ADH1B – маркер пов’язаний з особливостями метаболізму алкоголю. Досліджується для виявлення швидкості окислення етанолу до ацетальдегіду в організмі та ступеня впливу алкоголю на організм.

За метаболізм алкоголю відповідає особливий фермент печінки – алкогольдегидрогеназа (АДГ). АДГ трансформує етанол в отруйну речовину (ацетальдегід). У разі, якщо ферменти, що впливають на нейтралізацію шкідливих речовин, працюють повільно, можна зробити висновок про інтенсивність процесів нейтралізації алкоголю у вашому організмі – зниженні метаболізму алкоголю аж до непереносимості алкоголю.

Сьогодні, завдяки сучасним методикам, ви можете пройти ДНК-дослідження, щоб визначити генетично закладений рівень метаболізму алкоголю у вашому організмі та індивідуальну реакцію на алкоголь.

У  діагностичному пакеті впливу алкоголю на організм досліджується:

Ген ADH1B. Ген кодує одну з субодиниць ферменту алкогольдегідрогенази, яка бере участь в метаболізмі широкого ряду речовин: етанолу, ретинолу, інших аліфатичних алкоголів, гідроксистероїдів, а також продуктів перекисного окислення ліпідів. Алкогольдегідрогеназа – фермент першої стадії метаболізму алкоголю, у ході якої етанол перетворюється в ацетальдегід, дуже активну отруйну речовину.

Дослідження поліморфізму цього гена дозволяє визначити швидкість метаболізму алкоголю в організмі, схильність до розвитку залежності та ступінь токсичного впливу на організм.

Результати ДНК-дослідження метаболізму алкоголю дають можливість:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн