Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Вплив жирів на набір ваги

Генетичні дослідження впливу жирів на набір ваги

Влияние жиров на набор веса

Жири виконують важливі функції в нашому організмі: енергетичну, пластичну, захисну, роль депо. З жирів утворюються елементи клітинних структур, ряд біологічно активних речовин: гормони, простагландини, деякі вітаміни.

Біологічна цінність жирів, що надходять в організм, залежить від наявності в них замінних і особливо незамінних жирних кислот, від співвідношення жирів тваринного і рослинного походження, вмісту вітамінів.

При нестачі жиру в організмі страждають усі функції організму. При надмірному надходженні – розвиваються ожиріння, атеросклероз та ін. захворювання. Ожиріння є фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань і їхніх ускладнень (інфаркт міокарда, інсульт та ін.), веде до зниження тривалості і якості життя.

В організмі існують механізми регуляції рівня жирів. Але при надмірному надходженні жирів внутрішнього ресурсу тіла може бути недостатньо. Також важливо оцінювати вплив індивідуальних особливостей організму на засвоєння, перетравлення, накопичення і розщеплення жирів.

Спадковість визначає особливості жирового обміну. Виявити такі особливості та визначити ступінь їхнього впливу на набір ваги допоможе дослідження спеціальних генетичних маркерів.

Діагностика особливостей жирового обміну дозволяє визначити генетичний ризик порушень метаболізму жирів, оцінити потенційну ефективність дієти зі зниженим вмістом жиру, необхідність зміни частки жирів різних класів у раціоні харчування, оцінити ризик підвищення в крові рівня холестерину і тригліцеридів.

Це дослідження дає можливість побудувати індивідуальну дієтичну модель з урахуванням особливостей впливу жирів на набір ваги, ввести необхідні зміни до харчування і способу життя, щоб знизити можливі ризики за наявності несприятливих генетичних особливостей.

Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн