Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Спорт генетика

Генетичне дослідження на схильність до спорту, нарощування м’язової маси та впливу фізичного навантаження на зниження ваги

Спортивні якості людини: сила, витривалість, швидкість, інтенсивність набору м’язової маси, на 70% визначаються генетично і лише на 30% залежать від факторів зовнішнього середовища.

У ДНК закладені вроджені спортивні якості кожної людини. Знання свого геному, допоможе у виборі оптимального виду спорту, у якому існує можливість досягнення високих результатів без шкоди для здоров’я (медико-генетичний відбір).

Визначення генетично закладеного спортивного потенціалу допомагає докладати зусилля в спорті та фітнесі з максимальною ефективністю.

Генетичне тестування спортивних показників дозволяє вибрати оптимальний вид спорту для реалізації вроджених талантів, досягати високих результатів з меншими зусиллями, підтримувати чудову фізичну форму і без ризику для свого здоров’я.

Діагностичний пакет «Спортивні показники» охоплює дослідження за параметрами:

Спортивний потенціал – допомагає визначити оптимальний вид спорту для досягнення максимальних результатів.

Рівень фізичного навантаження – дає інформацію про швидкість витрачання енергетичних запасів організму, які та в якій кількості фізичні навантаження рекомендовані для підтримки тіла в хорошій фізичній формі та зниження ваги.

Результати діагностичного пакета «Спортивні показники» дають можливість:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн