Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Схильність до целюліту для підбору лікування

Генетичний аналіз на схильність до целюліту для підбору лікування

Целюліт – це не тільки естетична проблема, але і показник того, що існує порушення в процесах живлення клітин і тканин, доставка поживних речовин до клітин і елементів тканин утруднена, недостатньо живлення для функціонування органів і тканин та всього організму в цілому.

Целюліт – зміна жирової тканини, при якій під впливом різних факторів порушується лімфо- і кровопостачання жирових клітин (адипоцитів). Синонімом целюліту є термін “ліподистрофія” (порушення живлення жирової клітини), що відображає порушення в жировому обміні на клітинному рівні. Уражена целюлітом жирова тканина виключена із загального жирового обміну. При цьому сполучна тканина, розростається і починає здавлювати і “виштовхувати” її. У результаті на поверхні шкіри з’являються горбки та виникає так званий ефект апельсинової кірки.

Генетичними причинами целюліту є специфіка жирових відкладень, тип розподілу жирової тканини й кількість накопичуваного організмом жиру.

Генетичні чинники виникнення целюліту пов’язані зі швидкістю метаболізму, особливостями жирової та сполучної тканини, особливостями лімфообміну, гормональної системи та ін.

Залежно від генетичних особливостей та індивідуальної чутливості до целюліту можна підібрати ефективну програму лікування.

ДНК-тест вивчає поліморфізм (різні форми) генів, що визначають схильність до розвитку целюліту, досліджує показники:


Результати ДНК-тесту дозволяють:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн