Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Схильність до розвитку алергії

Генетичне дослідження схильності до розвитку алергії

Алергія – реальна проблема сучасної людини. Погіршення екологічної ситуації та якості харчових продуктів, розвиток фармацевтичної та хімічної промисловості, повсюдне застосування синтетичних матеріалів і побутової хімії – усі ці “супутники” розвитку цивілізації формують певний генетичний досвід.

Мутації в окремих ділянках геному можуть викликати гіперреакцію організму на контакт з різними речовинами із зовні (алергенами). Така реакція може бути досить різноманітною за характером і інтенсивністю проявів – від невеликого почервоніння шкіри та свербіння – до розвитку анафілактичного шоку.

Наявність алергії відчутно знижує якість життя. Гіперчутливість до певних речовин може вносити значні обмеження в раціон харчування, умови роботи та проживання, використання косметичних засобів і лікарських препаратів і т. д. Алергія не тільки приносить дискомфорт в побутовому і соціальному сенсі, а й може стати серйозною загрозою здоров’ю.

Сьогодні, завдяки новітнім дослідженням та діагностичним інструментам, ми можемо виявити “ушкодження” генів до появи симптомів алергії.

Результати генетичного тестування на схильність до алергії дає можливість:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн