Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Схильність до порушення імунітету і розвитку алергії

Генетичне дослідження для оцінки вродженого імунітету і ризиків розвитку аутоімунних захворювань

Здоровий імунітет – основа основ життєдіяльності людини. З моменту народження наш організм щомиті піддається впливу найрізноманітніших чужорідних агентів – вірусів, бактерій, токсинів і органічних сполук. Завдання імунної системи – виявити, ізолювати, знешкодити й усунути небезпечні або потенційно небезпечні речовини та мікроорганізми.

Ще в період внутрішньоутробного розвитку організм вчиться безпомилково розпізнавати власні клітини, щоб з моменту народження чітко розрізняти “свої” та “чужі”. Протягом усього життя в крові людини постійно циркулює певна кількість антитіл до власних клітин, але за звичайних умов їх концентрація дуже мала і не може завдати шкоди здоров’ю.

Під впливом певних факторів (наприклад, інфекційні захворювання, вплив токсинів або канцерогенів) імунна система може активувати “атаку” на клітину власного організму. Такі збої розпізнавання призводять до розвитку аутоімунних захворювань.

Аутоімунні хвороби є групою захворювань, абсолютно різнорідних за клінічними проявами, що розвиваються внаслідок втрати толерантності організму до власних антигенів, і характеризуються стійкою активацією імунних клітин, що призводить до пошкодження тканин і органів. Найбільш поширеними є цукровий діабет 1 типу, множинний склероз, хвороба Грейвса, хвороба Крона, ревматоїдний артрит, псоріаз та ін.

У патогенезі аутоімунних захворювань надзвичайно велике значення генетичних факторів. Порушення в системі імунітету виникають не випадково: в одних людей генетична схильність до них вища, ніж у інших.

Завдяки сучасним генетичним дослідженням вдалося виявити основні гени, що впливають на порушення імунітету. Порушення в цих генах, однонуклеотидні заміни, делеції й інші мутації можуть призводити до порушення нормального функціонування ланок імунної системи. Наявність генетичної вразливості імунітету закладає своєрідний фундамент для розвитку аутоімунних реакцій.

Виявити такі уразливості допоможе дослідження особливих генетичних маркерів.

Генетичний аналіз «Схильність до порушення імунітету і розвитку алергії» дозволяє виявити генетичні особливості та схильність до порушення імунітету, підготувати рекомендації, які дозволяють значною мірою знизити ризики розвитку захворювань.

Результати ДНК-тестування на схильність до розвитку аутоімунних захворювань дають можливість:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн