Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Ризик розвитку діабету 2-го типу

Генетичне дослідження схильності до розвитку цукрового діабету 2 типу

Цукровий діабет 2 типу (ЦД2) за останнє десятиліття набув масштабів епідемії. Представники Всесвітньої організації здоров’я по всьому світу реєструють стрімке зростання захворюваності населення на цю недугу та закликають до перегляду індивідуального раціону харчування та до змін у способі життя з метою зниження ризиків захворювання й активної профілактики ЦД2.

Головними причинами захворювання на цукровий діабет 2 типу є запальні процеси в організмі і розвиток стану інсулінорезистентності – зниження  сприйнятливості рецепторів до інсуліну.

Такий стан особливо часто виникає на тлі порушення жирового обміну і збільшення обсягу жирової маси в черевній порожнині (абдомінальне ожиріння).

Сьогодні ДНК-дослідження дають можливість виявити спадкову схильність до розвитку діабету, щоб ефективно скоригувати спосіб життя і харчування і профілактувати виникнення захворювання.

Чому важливо пройти ДНК-тест на схильність до розвитку цукрового діабету 2 типу?

За офіційними даними понад півтора мільйона українців страждають від цукрового діабету. При цьому, фактична цифра хворих може перевищувати офіційну в кілька разів. За статистикою ВООЗ кількість випадків ЦД2 щорічно збільшується на 5-7%.

Оцінити ступінь цього ризику дозволяє сучасне ДНК-тестування в комплексі з оцінкою поточного способу життя, типу харчування і стану здоров’я.

ДНК-тест покаже генетичну схильність до розвитку ЦД2, що дозволить скласти ефективний план профілактики діабету, включаючи рекомендації щодо способу життя, харчування, фізичних навантажень і підтримки здорової ваги.

Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн