Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Рівень оксидантного (окисного) стресу

Генетичне дослідження на схильність до оксидантного (окислювального) стресу

Рівень оксидантного стресу: як визначити та на що впливаєПротягом усього життя в нашому організмі безперервно утворюються вільні радикали – вони необхідні для боротьби з чужорідними клітинами й організмами. Однак, коли таких вільних радикалів стає занадто багато, вони починають «грабувати» власні клітини організму, що веде до руйнування і загибелі здорової клітини. Такий стан називають окислювальним (оксидативним) стресом.

Окислювальний стрес – основна причина неврологічних розладів, хронічних запалень, серцево-судинних патологій, онкозахворювань і передчасного старіння.

Антиоксиданти – група біологічно активних речовин, які здатні нейтралізувати вільні радикали, захистити клітини від ушкодження їх оболонки та структури ДНК, відновити пошкоджені клітини.

Діагностичний пакет «Антиоксиданти» охоплює дослідження за параметрами:

Гени, що кодують антиоксидантні ферменти, функція яких захист внутрішньоклітинного простору від постійно утворюваних в організмі високотоксичних кисневих радикалів.

Результати генетичного тестування «Антиоксиданти» дають можливість:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн