Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Непереносимість лактози

Генетичні дослідження на харчову непереносимість лактози


Багато людей відчувають проблеми з травленням через генетичну непереносимість тих чи інших продуктів і навіть не знають про це.

Харчова непереносимість – підвищена чутливість до певних видів продуктів, що викликає негативні реакції організму на їх вживання.

Харчова непереносимість не є алергічною реакцією, оскільки пов’язана з нездатністю засвоєння деяких продуктів і їхніх компонентів.

У ДНК-тестах на реакцію на харчові продукти досліджуються варіанти генів, що відповідають за окремі хімічні процеси в організмі, які пов’язані з використанням, накопиченням або розщепленням тих чи інших речовин. Генетичний аналіз дозволяє визначити, яким чином ваш організм реагує на ці речовини.

Лактоза – молочний цукор, присутній у всіх видах молока. Під дією ферменту лактази молочний цукор розщеплюється в тонкому кишківнику до засвоюваних цукрів: глюкози та галактози.

При нестачі ферменту лактоза, що не розщепилась, потрапляє в товстий кишківник, де розкладається з утворенням молочної кислоти й газів, що проявляється здуттям живота, спазмами, нудотою та іншими симптомами непереносимості лактози.

Для визначення генетичної здатності до розщеплення лактози використовується ДНК-дослідження гена, який кодує білок ферменту лактази й визначає здатність організму до перетравлювання молока в дорослому віці.

Генетичне тестування дозволяє визначити схильність до непереносимості лактози та ступінь ризику розвитку цих станів.

Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн