Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Причини порушення харчової поведінки

Генетичне дослідження маркерів харчової поведінки

 

Деякі гени можуть впливати на наші смакові відчуття, потребу в тих чи інших продуктах, а також визначати нашу харчову поведінку, наприклад, як швидко після прийому їжі ви відчуваєте себе ситим.

Харчова поведінка – це сукупність звичок і особливостей поведінки щодо прийому їжі. Ставлення до харчування формується внаслідок культурних і національних традицій, умов навчання, роботи і життя, індивідуальних вподобань і особливостей.

Швидкість насичення залежить як від механічних (розтягнення шлунку), так і від нейроендокринних факторів (виділення активних речовин, що впливають на центр насичення в головному мозку).

Зміни в генах, що впливають на нейроендокринні реакції, можуть впливати на швидкість виникнення почуття ситості. У людей з несприятливими варіантами цих генів пізніше настає відчуття ситості, їм складніше контролювати обсяг їжі, що з’їдається, і це може виражатися в порушенні харчової поведінки – переїданні.

Дослідження генетичних маркерів харчової поведінки допоможе скоректувати харчові звички та розробити індивідуальний раціон для зниження ваги та підтримки здоров’я.

Генетичне дослідження дозволяє досліджувати ключові фактори для формування харчової поведінки:


Результати генетичного тестування маркерів харчової поведінки дають можливість:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн