Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Мікробіом метаболізм

Мікробіом людини – це сукупність генів всіх мікроорганізмів в тілі. Він охоплює мікробіоми шкіри, органів дихання та травлення, сечостатевої та лімфатичної систем.

Найчисленніша і найрізноманітніша мікробіота (мікрофлора) зосереджена в товстому кишківнику – близько 3,3 млн генів кишкової мікрофлори доповнюють власний геном людини – це близько 70% всіх мікроорганізмів в нашому організмі. Тому не дивно, що функції більшості мікроорганізмів буквально «вбудовані» в складні багаторівневі процеси метаболізму в людському організмі.

Різноманітність і співвідношення різних видів мікроорганізмів, що населяють кишківник, на 80-90% унікальна для людини і визначає її індивідуальний мікробіомний профіль. Мікробіомний профіль відіграє особливу роль в управлінні здоров’ям, самопочуттям і вагою. Крім здоров’я самого кишківника, впливає на формування імунітету і рівень загального запалення, засвоєння поживних речовин, кількість одержуваних з їжі калорій, здатність до синтезу ряду вітамінів, апетит і навіть харчові вподобання. Крім того, мікроорганізмам, які населяють кишківник, притаманна власна гормональна та нейрохімічна активність.

Склад мікробіоти формує метаболічно сприятливий або несприятливий тип для корекції і підтримки здорової ваги. Тому відновлення мікробіома кишківника для корекції ваги і нормалізації обміну речовин має таке ж глобальне значення, як гормональний баланс або здоров’я системи травлення загалом.

Провести комплексний аналіз профілю мікробіоти допоможе ДНК-дослідження «Мікробіом метаболізм».

Показники для дослідження

ДНК-аналіз «Мікробіом метаболізм» досліджує гени мікробіома кишківника за більш ніж 20 параметрами, кожен з яких може впливати на порушення метаболічної рівноваги. Корекція цих показників допоможе сформувати новий, метаболічно здоровий, мікробіом для нормалізації обміну речовин, оздоровлення і поліпшення самопочуття, ефективної корекції ваги і регуляції харчової поведінки.

Ключові показники ДНК-аналізу «Мікробіом метаболізм»:

Модуляція складу мікробіоти на основі даних ДНК-дослідження

Від видового різноманіття і величини частки «корисної» мікрофлори кишківника залежить швидкість і якість обміну речовин. Отримавши дані про ваш мікробіомний профіль, лікар-дієтолог розробляє програму модуляції складу мікробіоти для ефективного управління вагою і здоров’ям. Найбільша роль в цьому процесі відводиться грамотно підібраному раціону, який дає поживу для живлення «дружніх» бактерій і сприяє їх розмноженню.

Що дають результати дослідження:

Програма харчування, складена на основі даних ДНК-аналізу дозволяє:

Модуляція складу мікробіоти має нарощувальний і накопичувальний ефект. Для формування здорового мікробіома потрібен час, тому рекомендується провести контрольний тест через 3 місяці для оцінки результатів та поновлення рекомендацій щодо харчування.

Як проводиться генетичний аналіз

Як генетичний матеріал, використовується кал, який збирається в спеціальний герметичний контейнер.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Аналіз не вимагає підготовки.

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн