Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Мікробіом

Генетичні дослідження мікрофлори кишківника


Мікробіота (мікрофлора) кишківника – найбільша спільнота мікроорганізмів у нашому тілі. На кожен ген людини припадає 100 бактеріальних генів, які в сукупності формують мікробіом людини.

Від збалансованості складу мікробіома багато в чому залежить здоров’я людини. Його незрима присутність опосередковує цілий ряд важливих процесів: від метаболічних та імунних до впливу на психоемоційний стан і навіть харчову поведінку, а відхилення його складу від норми призводить до розвитку різноманітних патологічних станів: алергічних і аутоімунних захворювань, цукрового діабету, ожиріння та ін.

Науково доведено, що наявність одних бактерій допомагає зберігати стрункість, тоді як присутність інших «вичавлює» максимум калорій з їжі, зводячи «нанівець» усі спроби схуднути. Певний склад мікрофлори допомагає отримувати більше енергії з невеликої кількості продуктів. При цьому енергоефективність травлення з мікрофлорою підвищується настільки сильно, що отриманий надлишок калорій запасається в жирову тканину.

Харчування людини впливає на геном мікробної флори кишківника. У бактерій є свої «вподобання» в їжі – для деяких з них потрібні певні типи продуктів. Якщо потрібних продуктів не виявиться у вашому раціоні, такі бактерії почнуть «голодувати», і зрештою  їх чисельність скоротиться.

Порушення мікробіома посилюється наступними чинниками:

Визначення мікробіомного профілю – це ДНК-аналіз мікрофлори кишківника, що дозволяє виявити дисбаланс мікробіома для подальшої його корекції.

ДНК-дослідження мікробіома охоплює дослідження мікрофлори кишківника для визначення мікробіомного профілю (25 показників: нормальна, умовно-патогенна і патогенна флора, визначення кількості Candida).

Результати ДНК-дослідження мікробіома дають можливість:

Мікробіоті потрібен час, щоб відреагувати на зміни в дієті. Щоб перевірити ефект зміни раціону й оновити рекомендації, рекомендується повторити контрольний тест через 3 місяці.

Завдяки цьому ви зможете стежити за змінами мікробіоти й усвідомлено керувати харчуванням.

Як проводиться генетичний аналіз

Як генетичний матеріал використовується кал, який збирається в спеціальний герметичний контейнер.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Аналіз не вимагає підготовки.

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн