Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Індивідуальна дієтична модель Mаксі

Якість і характер харчування – що ми їмо і як організм переробляє і засвоює поживні речовини – багато в чому визначають наше здоров’я, самопочуття і зовнішній вигляд. При цьому корисні продукти не однаково корисні для всіх, а умовно «шкідливі» – не однаково шкідливі. Ці характеристики залежать і від наших генетичних особливостей.

Уся справа в здатності організму до засвоєння і перетравлення різних поживних речовин. Нутрієнти можуть викликати зміни в метаболізмі через вплив на активність певних генів. Крім того, генетична варіабельність самих харчових продуктів може впливати на здоров’я людини.

Усі процеси в нашому організмі відбуваються за участі найрізноманітніших білкових з’єднань – ферментів, каталізаторів, медіаторів, цитокінів і т. д. Кожен з цих протеїнів кодується певним геном.

Якісний склад геному багато в чому формує реакцію організму на різні зовнішні чинники – характер і склад харчування, фізичні навантаження, стійкість до окислювального стресу і дії токсичних речовин та ін. У житті це впливає на швидкість набору ваги, нарощуванні м’язової маси, інтенсивності процесів старіння, схильність до розвитку вікових і метаболічних захворювань.

Дослідження «Індивідуальна дієтична модель» дає об’єктивну інформацію про фактори, що впливають на особливі потреби в харчуванні, стан здоров’я і набір ваги.

Генетичне тестування дає оцінку за такими параметрами:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн