Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Генетичний тест стану волосся

Оксидативний стрес і недостатнє надходження необхідних поживних речовин – основні фактори, що впливають на стан волосся, виникнення ранньої сивини, витончення і випадання волосся.

Генетичний тест стану волосся може виявити проблеми в роботі ферментів захисту від оксидативного стресу і генетичні патології метаболізму вітаміну Д.

Як і весь організм, волосяні фолікули та шкіра голови схильні до негативного впливу окисного стресу.

Існує група генів, що визначають роботу оксидантної системи. Якщо в цих генах виявлено поліморфізм, це буде вказувати на порушення в системі оксидативного стресу, що є причиною підвищеного ризику погіршення якості волосся, уповільнення його росту і підтримки здоров’я.

Систематичний брак вітамінів також негативно відбивається на стані волосся. Дефіцит вітамінів може проявлятися випаданням волосся, ламкістю, стоншенням, тьмяністю, підвищеною жирністю.

Для здоров’я волосся і шкіри голови дуже важливий вітамін Д, який відповідає за регулювання росту волосся і оновлення рогового шару шкіри.

Поліморфізм цього гена може спричинити уповільнення метаболізму вітаміну і хронічне зниження його рівня. Відповідно, дефіцит вітаміну може провести, в сукупності з іншими факторами, до погіршення здоров’я волосся.

ДНК-тест стану волосся вивчає:


Результати ДНК-тесту дозволяють:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн