Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Генетичний аналіз стану шкіри

Генетичний аналіз стану шкіри – науковий підхід до збереження молодості

Гени «відповідають» не тільки за будову і зовнішній вигляд шкіри, але також і за біохімічні процеси, які в ній відбуваються. Шкіра різних людей по-різному реагує на фактори зовнішнього середовища і має різні потреби в поживних речовинах.

Знаючи про індивідуальні особливості й ризики, ви можете зберегти молодість шкіри, уникнути проявів ознак старіння, до яких у вас може бути підвищена схильність.

Зміни в стані шкіри – один з перших проявів старіння. Поява зморшок, підвищена сухість шкіри, зниження її еластичності – сигнал, що організму потрібна допомога – перегляд догляду, особливий підхід до харчування і способу життя.

Зовнішні чинники: клімат і екологічна ситуація, рівень життя, якість споживаної води та харчових продуктів, використовувані косметичні засоби, безперечно, впливають на стан шкіри.

Однак існує ряд індивідуальних генетичних особливостей, які обумовлюють швидкість розвитку і характер перебігу вікових процесів, визначають ступінь впливу зовнішнього середовища й ефективність заходів щодо догляду, лікування та профілактики старіння.

Врахування генетичної схильності дає можливість вивести турботу про молодість і здоров’я на якісно новий рівень, доклавши певних зусиль там, де це дає максимальний ефект.

Комплекс охоплює аналіз найбільш значущих для підтримки здоров’я і молодості шкіри генетичних маркерів, досліджує показники:


Результати ДНК-тесту дозволяють:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн