Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Генетичний аналіз стану шкіри та волосся

Дерматогенетика: генетичний код краси

Стан шкіри та наш зовнішній вигляд багато в чому залежать від генетично зумовлених можливостей адаптації нашого організму до мінливих умов зовнішнього середовища.

Дерматогенетика – розділ генетики, який вивчає вплив наших генів на властивості шкіри й особливості зовнішнього прояву вікових змін.

Зміна структури кожного з генів може впливати на багато фізіологічних процесів. Тому поділ генів залежно від “сфери впливу” (шкіра, волосся, нігті) досить умовний. Однак можна виділити групи генів, що впливають на шкіру як систему організму.

Гени метаболізму – найважливіша група генів, багато в чому визначає швидкість і механізми старіння епідермісу, обумовлені шкідливим впливом ультрафіолету або накопиченням вільних радикалів.

Гени імунної системи відповідають за реакцію шкіри на дії косметичних процедур, на ризик виникнення різних шкірних захворювань.

Гени, що впливають на реакцію організму на оксидативний стрес.

Гени, пов’язані зі зволоженням, зокрема, рогового шару і кератиноцитів.

Гени, що відповідають за пружність шкіри та її текстуру в цілому: тобто гени, пов’язані зі синтезом колагену й еластину.

Гени, пов’язані з процесом глікірування, оскільки саме ця реакція може бути однією з причин втрати еластичності та пружності шкіри.

Гени, що регулюють ліпідний обмін, оскільки саме його порушення може призводити до виникнення акне і ряду інших захворювань шкіри.

Гени захисту від ультрафіолету – пов’язані з виникненням пігментних плям, веснянок, з реакцією шкіри на засмагу.

Гени, що відповідають за перебіг запальних процесів. Поліморфізм в групі цих генів може стати причиною таких захворювання, як контактний дерматит, псоріаз, акне і інших.

Гени, пов’язані зі станом судин – можуть викликати появу “судинних зірочок”.

Вивчення цих груп генів дозволяє виділити фактори ризику, скласти програму лікування, призначити anti-age терапію, ґрунтуючись на індивідуальній генетичній схильності й особливості шкіри як системи організму.

 

Генетичний аналіз стану шкіри та волосся – науковий підхід до збереження молодості

Гени «відповідають» не тільки за будову і зовнішній вигляд шкіри та волосся, але також і за біохімічні процеси, які в них відбуваються. Шкіра та волосся різних людей по-різному реагують на фактори зовнішнього середовища і мають різні потреби в поживних речовинах.

Знаючи про індивідуальні особливості та ризики, ви можете зберегти молодість шкіри, красу волосся, уникнути проявів ознак старіння, до яких у вас може бути підвищена схильність.

Зміни в стані шкіри та волосся – один з перших проявів старіння. Поява зморшок, підвищена сухість шкіри, зниження її еластичності, поява проблем з волоссям – сигнал, що організму потрібна допомога – перегляд догляду, особливий підхід до харчування і способу життя.

Зовнішні чинники: клімат і екологічна ситуація, рівень життя, якість споживаної води та харчових продуктів, використовувані косметичні засоби, безперечно, впливають на стан шкіри та волосся.

Однак існує ряд індивідуальних генетичних особливостей, які обумовлюють швидкість розвитку і характер перебігу вікових процесів, визначають ступінь впливу зовнішнього середовища й ефективність заходів догляду, лікування та профілактики старіння.

Врахування генетичної схильності дає можливість вивести турботу про молодість і здоров’я на якісно новий рівень, доклавши певних зусиль там, де це дає максимальний ефект.

Для визначення цих факторів проводиться генетичне тестування «Генетичний аналіз стану шкіри та волосся».

ДНК-тест вивчає поліморфізм генів, що впливають на стан шкіри та волосся, досліджує показники:


Результати ДНК-тесту дозволяють:


Як проводиться генетичний аналіз

Генетичним матеріалом для проведення дослідження є букальний епітелій – зішкріб епітелію з внутрішньої сторони щоки.

Процедура безболісна і не має протипоказань до проведення.

Складної підготовки до генетичного тесту не потрібно (лише прості обмеження – утримання від прийому їжі за 2 години й від паління – за 30 хвилин до дослідження).

Обмеження за віком і станом здоров’я відсутні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн