Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог онлайн

  • оздоровлення та схуднення онлайн
  • консультації та комплексні дієтологічні курси
  • діагностика проблем з вагою
  • персональні рекомендації від дієтолога

Предрасположенность к целлюлиту

Грамотним підбором раціону можна досягти приголомшливих результатів у зниженні ваги, корекції фігури та поліпшення якості життя загалом. Те, що ми їмо, багато в чому визначає, як ми почуваємося і виглядаємо сьогодні, і як будемо почуватися і виглядати в майбутньому. Тому так важливо вибудувати власну систему здорового харчування. І найправильніший спосіб зробити це – звернутися по допомогу до лікаря дієтолога.

Сьогодні ви можете розраховувати на якісну дієтологічну допомогу, перебуваючи практично в будь-якій точці світу. Таку можливість дає послуга “Дієтолог онлайн” від DietCenter, де наші найкращі дієтологи працюють у режимі online з клієнтами з різних міст і країн.


Кому потрібен дієтолог онлайн?

Онлайн супровід фахівця з харчування – професійна і комфортна послуга для кожного, хто прагне підтримувати хорошу форму, але з яких-небудь причин не може регулярно відвідувати клініку для візитів до фахівця або надає перевагу грамотному перевіреному фахівцеві з іншого міста / країни.

Вам потрібен дієтолог онлайн, якщо::


Які завдання може вирішити особистий дієтолог онлайн?

Консультації через sкype або телефоном такі ж ефективні, як і прийоми лікаря в клініці. В онлайн-режимі вам також доступні професійні послуги дієтолога – комплексна діагностика і кращі програми DietCenter для корекції ваги і фігури, підвищення результатів у спорті, краси і здоров’я. Фахівець допоможе вам скласти ваш особистий план з корекції ваги та фігури, поліпшення фізичної форми, розробить персональний раціон і скоректувати спосіб життя.


Що охоплює послуга консультації дієтолога онлайн?

Лікарі DietCenter проводять онлайн-діагностику, за власною авторською методикою клініки. Для цього ви попередньо отримуєте анкету з докладною інструкцією з проведення вимірів тіла. На підставі отриманих даних лікар проводить потрібні розрахунки найважливіших показників складу тіла і рівня базового метаболізму.
У ході консультації лікар-дієтолог онлайн збирає анамнез, аналізує ваш стан здоров’я, тип харчування і спосіб життя, щоб визначити причини проблем із вагою. Так ви можете бути впевнені в тому, що ваша онлайн програма схуднення буде безпечною та ефективною.

Нутриціолог онлайн проводить такі ж докладні консультації через скайп, як і в клініці на особистому прийомі. В онлайн-режимі ви можете поставити дієтологу всі ваші запитання щодо харчування, дієти, схуднення і здорового способу життя.

За результатами консультації фахівець складає для вас індивідуальні рекомендації щодо вибору продуктів для схуднення, способів приготування їжі, ефективної організації харчування вдома і на роботі.
Також лікар може призначити додаткові обстеження і прийом допоміжних препаратів, якщо для цього є показання.
Ваш лікар може також дати поради щодо фізичної активності, фізіопроцедур і оздоровленню способу життя загалом.

За вашим бажанням нутриціолог може скласти план схуднення онлайн або підібрати оптимальну програму харчування для вирішення інших завдань: набору ваги, оздоровлення, лікування, харчування з урахуванням тренувань і занять спортом, боротьби з целюлітом і т. д.
Ваш раціон буде складено на підставі даних діагностики, до уваги обов’язково візьмуть ваші побажання, щоб ваша онлайн-дієта для схуднення була результативною і комфортною.


Як відбувається онлайн-консультація дієтолога?

Ми підбираємо зручний для вас час і дату і призначаємо дистанційний візит до онлайн-дієтолога. Ви отримуєте на пошту анкету з докладною інструкцією, вносите свої заміри та відправляєте заповнену анкету фахівцям DietCenter.

Дієтолог-онлайн проводить прийом по телефону або скайпу. На консультації лікар пояснює результати діагностики, допомагає сформулювати цілі дієтотерапії та збирає дані, щоб розробити програму схуднення онлайн. На прийомі лікар-дієтолог відповідає на ваші запитання щодо харчування, дає рекомендації з фізичної активності та способу життя для досягнення ваших цілей.


Як відбувається онлайн-курс схуднення?

Разом із лікарем ви обираєте оптимальну програму харчування, складаєте графік схуднення онлайн із регулярними зустрічами у sкype і контрольними діагностиками.

Дієтолог онлайн на кожній зустрічі буде відстежувати динаміку зниження ваги, показники самопочуття і комфорту при виконанні плану харчування. Нутриціолог буде вносити коригування у ваш раціон, виходячи з ваших показників і особистих вподобань для підвищення ефективності онлайн схуднення.


Скільки коштує послуга дієтолог онлайн?

Ціна на послуги дієтолога онлайн і розробки індивідуальної дієти буде залежати від тривалості курсу, обраної онлайн-програми схуднення, категорії лікаря, специфіки курсу дієтотерапії.

Щоб дізнатися вартість послуги дієтолог-онлайн, зателефонуйте до нашого контакт-центру: +380664308091, +380675620515 або заповніть заявку на сайті, і наші фахівці зв’яжуться з вами, щоб відповісти на ваші запитання і підібрати зручний час консультації дієтолога онлайн. 

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн