Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Ультразвукова діагностика розподілу жирової тканини

Точне вимірювання товщини жирового шару в кожній точці для:

 

Щоб позбутися зайвих сантиметрів у ділянці живота, простої корекції харчування з обмеженням калорій може бути недостатньо. Уся річ у розподілі та накопиченні жирової тканини в нашому організмі, що може розташовуватися як підшкірно, так і вісцерально – у черевній порожнині, “огортаючи” внутрішні органи.

Для ефективного лікування зайвої ваги і ожиріння на будь-якій стадії вкрай важливо розуміти характер розподілу жирової тканини. Це дозволяє лікарю визначити причини надмірного жировідкладення і скласти індивідуальний план терапії.

Одним із найбільш точних і безпечних методів оцінки типу і характеру розподілу жирової тканини є ультразвукова діагностика. Пройти таке обстеження ви можете в одній із спеціалізованих дієтологічних клінік DietCenter.

 

Що таке ультразвукова діагностика жирової тканини?

Ультразвукові хвилі, проникаючи в тіло людини, формують відображення на межі тканин, різних за своєю щільністю. Оскільки структури жирової та м’язової тканини сильно різняться, цей метод діагностики дозволяє швидко і з високим ступенем точності визначити їх розташування і справжню товщину.

 

У клініках DietCenter аналіз розподілу жирової тканини проводиться за допомогою портативного ультразвукового приладу. Лікар робить виміри в декількох контрольних точках, що дозволяє визначити не тільки тип розподілу жирової тканини, але і більш точне співвідношення жиру та корисної маси тіла.

 

Переваги ультразвукового методу для діагностики ожиріння

 

Точність і наочність ультразвукового методу порівнянна з КТ і МРТ.

УЗ-діагностика дозволяє зробити точні замірювання товщини жирового шару в кожній точці, що допомагає оцінити характер локальних жирових відкладень і скласти персоналізовані рекомендації щодо корекції раціону.


Безпека
. Діагностика проводиться неінвазивним методом і є абсолютно безболісною. При цьому науково доведено, що ультразвукові хвилі не впливають на стан здоров’я людини. Тому УЗ-дослідження вісцеральної жирової тканини немає протипоказань, є лише обмеження за віком для дітей – діагностика проводитися з 14 років.

Відсутність обмежень при підготовці і проведенні аналізу. На відміну від більшості способів досліджень, ультразвукова діагностика не вимагає спеціальної підготовки або умов проведення. На точність результатів не впливають такі фактори, як прийом їжі, кави, алкоголю, час доби, прийом медичних препаратів, фізична активність та ін.

 

Показання до проведення діагностики

 

Проведення ультразвукової діагностики внутрішньочеревних жирових відкладень дозволяє лікарю надати кваліфіковану допомогу при зайвій вазі і ожирінні.

 

Основними показаннями до призначення дослідження є надлишкова маса тіла і збільшення окружності талії з підвищеним індексом талія /стегна (для розрахунку параметра досить розділити довжину окружності талії на довжину окружності стегон).

 

Отже, діагностика вісцерального ожиріння показана:

 

Можливості ультразвукової діагностики жирової тканини

 

Використовуючи ультразвуковий метод для оцінки стану організму і контролю ефективності проведених заходів (дієтотерапії, тренувань, масажу і т. д.), ви отримуєте:

Час проведення діагностичної процедури – 30 хвилин. Спеціальної підготовки до діагностики не потрібно.

Дана послуга надається в клініках в містах Київ, Харків, Дніпро.

 

Вартість ультразвукової діагностики жирової тканини

Скільки коштує послуга ультразвукової діагностики жирової тканини?

Ціну на послуги ультразвукової діагностики вісцеральної жирової тканини ви можете дізнатися за телефонами контакт-центру:

+38 067 562-05-15;

+38 066 430-80-91.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн